Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweAND
Okładka Real Football 2017 (AND)
OkładkaReal Football 2017 (AND)

Real Football 2017 AND

Następna część serii piłkarskich gier sportowych, nad którą pieczę sprawuje francuskie studio Gameloft.

Sportowe | piłka nożna

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Real Football 2017 Premiera AND

1stycznia2017

Google Play

1stycznia2017

producent: Gameloft wydawca: Gameloft

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Real Football 2017

FIFA Mobile

New Star Soccer

Active Soccer 2

Real Football 2017 to kolejna odsłona cyklu piłkarskich gier sportowych, tworzonych przez studio Gameloft. Produkcja, która trafiła na mobilny system AND, czerpie garściami z dorobku serii FIFA i Pro Evolution Soccer.

Mechanika

Rozgrywka w Real Football 2017 nie odbiega od schematu wypracowanego na potrzeby wyżej wymienionych produkcji. Zabawa sprowadza się zatem do rozgrywania kolejnych meczów, pomiędzy którymi zarządzamy prowadzoną przez siebie drużyną. Do naszych zadań należy przeprowadzanie transferów i zakup nowych piłkarzy, rozwijanie umiejętności poszczególnych zawodników oraz leczenie odniesionych przez nich kontuzji.

W trakcie spotkania na wirtualnym boisku akcja prezentowana jest z lotu ptaka. Sterowanie zostało oparte na wirtualnym analogu w lewym dolnym rogu ekranu oraz przyciskach kontekstowych widocznych po prawej stronie. Zmaganiom zawodników towarzyszą komentarze wzorowane na odpowiednikach znanych z telewizyjnych transmisji. Pomimo kilku elementów zaczerpniętych z symulacji, tytuł stawia na zręcznościowe aspekty rozgrywki.

Tryby gry

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, Real Football 2017 oferuje wariant rozgrywki wieloosobowej – tryb multiplayer umożliwia zabawę z innymi zawodnikami przez Internet. Odzwierciedleniem naszych poczynań jest pozycja w sieciowych rankingach.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Real Football 2017 nie prezentuje się zbyt okazale, a gwoździem do trumny są dwuwymiarowe sprite’y piłkarzy. Gra oferuje możliwość zmiany kąta kamery, dostępną nie tylko podczas powtórek, lecz również w trakcie samego meczu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Real Football 2017: Odpowiednia dla każdego wieku.