Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiXBOX
Okładka RalliSport Challenge 2 (XBOX)

RalliSport Challenge 2 XBOX

Rallisport Challenge 2 jest kontynuacja jednej z najlepszych gier rajdowych na konsole Microsoft Xbox.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft Xbox
Okładka RalliSport Challenge 2 (XBOX)

data premiery gry w wersji XBOX:

4maja2004

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rallisport Challenge 2 jest kontynuacja jednej z najlepszych gier rajdowych na konsole Microsoft Xbox. Dzięki temu, że błędy poprzednika zostały naprawione, a wszystko od grafiki po fizykę jazdy poprawione mamy tym razem do czynienia z najlepszymi wyścigami na te konsole.

Rallisport Challenge 2 należy do nowej grupy gier spod znaku XSN Sports. Umożliwia to nam uczestniczenie w wielkiej, internetowej lidze, w której przetrzymywane są wszystkie nasze najlepsze osiągnięcia. Są one porównywane z osiągnięciami innych graczy, a gdy są słabsze zawsze możemy potrenować, by być jeszcze lepszym. Oczywiście by w pełni skorzystać z dóbr nowego systemu będziemy musieli zaopatrzyć się w zestaw Xbox Live!

Do naszej dyspozycji oddano piec różnych trybów gry, które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego rajdowca oraz ok. 40 pojazdów, którymi możemy się rozbijać po 90 świetnych trasach.

Przy tworzeniu Rallisport Challenge 2 zrezygnowano z poprzedniego silnika graficznego i zastosowano zupełnie nowy engine. Dzięki temu zabiegowi gra jest znacznie piękniejsza i może być uznawana za najpiękniejsze wyścigi, które kiedykolwiek powstały. O wiele gorzej wypada muzyka, która na szczęście można zastąpić własnym soundtrackiem.

Xbox Live! prócz uczestniczenia w wirtualnej lidze daje nam również możliwość ścigania się z innymi graczami pochodzącymi z całego świata.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-16  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Gry podobne do RalliSport Challenge 2

Klasyfikacja PEGI RalliSport Challenge 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe RalliSport Challenge 2

Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Dolby Digital 5.1
  • kierownica
  • Xbox Live
Trzecia część RalliSport Challenge i inne doniesienia z Official Xbox 360 Magazine

wiadomość15 listopada 2006

Periodyk o nazwie Official Xbox 360 Magazine z założenia powinien dysponować najpewniejszymi informacjami, dotyczącymi świata konsoli X360. Nowy numer amerykańskiej edycji tego magazynu zawiera m.in. trzy świeże doniesienia, które pewnikiem bardzo zainteresują wszystkich posiadaczy "trzystasześćdziesiątki".