Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiXBOX
Okładka RalliSport Challenge 2 (XBOX)
OkładkaRalliSport Challenge 2 (XBOX)

RalliSport Challenge 2 XBOX

Rallisport Challenge 2 jest kontynuacja jednej z najlepszych gier rajdowych na konsole Microsoft Xbox.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

RalliSport Challenge 2 Premiera XBOX

4maja2004

Gry podobne do RalliSport Challenge 2

Colin McRae Rally 3

Colin McRae Rally 2005

Richard Burns Rally

Rallisport Challenge 2 jest kontynuacja jednej z najlepszych gier rajdowych na konsole Microsoft Xbox. Dzięki temu, że błędy poprzednika zostały naprawione, a wszystko od grafiki po fizykę jazdy poprawione mamy tym razem do czynienia z najlepszymi wyścigami na te konsole.

Rallisport Challenge 2 należy do nowej grupy gier spod znaku XSN Sports. Umożliwia to nam uczestniczenie w wielkiej, internetowej lidze, w której przetrzymywane są wszystkie nasze najlepsze osiągnięcia. Są one porównywane z osiągnięciami innych graczy, a gdy są słabsze zawsze możemy potrenować, by być jeszcze lepszym. Oczywiście by w pełni skorzystać z dóbr nowego systemu będziemy musieli zaopatrzyć się w zestaw Xbox Live!

Do naszej dyspozycji oddano piec różnych trybów gry, które zaspokoją nawet najbardziej wymagającego rajdowca oraz ok. 40 pojazdów, którymi możemy się rozbijać po 90 świetnych trasach.

Przy tworzeniu Rallisport Challenge 2 zrezygnowano z poprzedniego silnika graficznego i zastosowano zupełnie nowy engine. Dzięki temu zabiegowi gra jest znacznie piękniejsza i może być uznawana za najpiękniejsze wyścigi, które kiedykolwiek powstały. O wiele gorzej wypada muzyka, która na szczęście można zastąpić własnym soundtrackiem.

Xbox Live! prócz uczestniczenia w wirtualnej lidze daje nam również możliwość ścigania się z innymi graczami pochodzącymi z całego świata.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-16  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 64 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI RalliSport Challenge 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

RalliSport Challenge 2 Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Dolby Digital 5.1
  • kierownica
  • Xbox Live