Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiNDS
Okładka Race Driver: Create & Race (NDS)
OkładkaRace Driver: Create & Race (NDS)

Race Driver: Create & Race NDS

Race Driver: Create & Race to wyścigi samochodowe, przygotowane wyłącznie z myślą o dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Race Driver: Create & Race Premiera NDS

7września2007

producent: Codemasters wydawca: Codemasters Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Race Driver: Create & Race

Need for Speed Carbon: Own the City

TrackMania DS

Evolution GT

Race Driver: Create & Race to wyścigi samochodowe, przygotowane wyłącznie z myślą o dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Developerzy, korzystając z atutów owej platformy sprzętowej, pozwolili nie tylko na dobrą zabawę z zaimplementowanymi opcjami, ale również przygotowali możliwość kreowania własnych elementów wirtualnego środowiska.

Użytkownik, wcielając się w kierowcę, mierzy swoje siły na jednym z trzydziestu dwóch zaoferowanych torów wyścigowych, stanowiących reminiscencję rzeczywistych obiektów. Wśród nich znajduje się m.in. doskonale znany Silverstone czy Bathurst. Niemniej jednak na tym spektrum tras się nie kończy, gdyż istnieje sposobność do dowolnego przemodelowania dostępnych dróg oraz opcja tworzenia zupełnie nowych. Wyznaczanie zakrętów czy określanie długości toru odbywa się poprzez odpowiednie operowanie stylusem na panelu dotykowym.

Co więcej, wprowadzono dwadzieścia pięć licencjonowanych samochodów, wśród których znajduje się m.in. Koenig GT, Mercedes-Benz klasy C i D czy Chevrolet Silverado. Część pojazdów oraz poszczególne zawody odblokowuje się w miarę sukcesywnego zaliczania kolejnych poziomów. Siadając za kierownicą dowolnie wybranego auta staje się w szranki ze Sztuczną Inteligencją lub nawet czterema żywymi przeciwnikami poprzez Wi-Fi (internetowo lub lokalnie). W zabawie w trybie multiplayer wystarczy, aby tylko jeden użytkownik posiadał kartę z grą.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Race Driver: Create & Race

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Race Driver: Create & Race Wymagania sprzętowe

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo Wi-Fi Connection