Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Quake Mission Pack No. 1: Scourge of Armagon (PC)
OkładkaQuake Mission Pack No. 1: Scourge of Armagon (PC)

Quake Mission Pack No. 1: Scourge of Armagon PC

Stworzony przez grupę zapaleńców ze studia Hypnotic Interactive pakiet poziomów do kultowej strzelaniny FPS Quake, który został zaaprobowany przez studio id Software jako oficjalny dodatek. Rozszerzenie zatytułowane Quake Mission Pack No.

To jest dodatek do gry Quake (1996).

Akcji | FPP | fantasy | science fiction | FPS | strzelanki

Quake Mission Pack No. 1: Scourge of Armagon Premiera PC

28lutego1997

producent: Hipnotic Interactive wydawca: Activision Blizzard

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Quake Mission Pack No. 1: Scourge of Armagon

Doom (1993)

Quake 4

Wolfenstein 3D

Shub-Niggurath został pokonany, a Ty spokojnie powróciłeś na Ziemię. Niestety, w niczym nie przypominała ona tego, co znasz na co dzień. Siły wroga musiały znaleźć jakiś nowy portal i teraz zbierały krwawe żniwo. Nie zastanawiając się długo, przystąpiłeś do kolejnej walki, mając za cel ostateczne pozbycie się potwornej zarazy...

Scourge of Armagon to pierwszy, oficjalny dodatek do Quake’a, stworzony przez małą grupę zapaleńców, kryjących się pod nazwą Hipnotic Interactive. Na złaknionego krwi gracza czeka 15 nowych poziomów, podzielonych na trzy mini-epizody i jedna plansza, stworzona z myślą o trybie deathmatch. Już po kilkunastu minutach gry widać, że autorzy postanowili nieco usprawnić klasyczny engine, wyposażając go w nowe bajery: czysto estetyczne, jak dziury po kulach w ścianach i interaktywne, np. możliwość rozwalenia w drobny mak niektórych elementów infrastruktury. Oprócz dobrze znanych przedstawicieli potwornej menażerii, w Scourge of Armagon napotkamy także zupełnie nowe egzemplarze. Pierwszy z nich to Centroid, sporej wielkości cybernetyczny skorpion, któremu przytwierdzono do kadłuba dwa karabiny na gwoździe, oraz Gremlin – niezwykle szybki i upierdliwy stworek, którego głównym zajęciem jest kradzież Twoich narzędzi zagłady. A tych ostatnich jest całkiem sporo, jako że do standardowego wyposażenia, dodatek wprowadza trzy nowe bronie: zmodyfikowany granatnik, wypluwający pociski przylepiające się do ścian i reagujące na ruch; szybkostrzelne działko laserowe, którego promienie rykoszetują od napotkanych przeszkód, i wielki młot Mjolnir, prezent dla wszystkich miłośników mitologii germańskiej, potrafiący jednym uderzeniem poważnie zranić wszystkie potwory aktualnie znajdujące się na planszy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 160 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Quake Mission Pack No. 1: Scourge of Armagon: 16+

Quake Mission Pack No. 1: Scourge of Armagon Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 100
  • 16 MB RAM