Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCX360PS3
Okładka Pure Futbol (PC)
OkładkaPure Futbol (PC)

Pure Futbol

Pure Football

Zmagania pięcioosobowych drużyn piłkarskich z mechaniką rozgrywki położoną na fizyczny aspekt tego sportu. Gra oferuje 17 reprezentacji narodowych do wyboru, 230 zawodników oraz 17 piłkarzy legendarnych. Ponadto gracze mają możliwość wykreowania własnego zawodnika.

Sportowe | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pure Futbol Premiera

anulowana

PC

27maj2010

X360 PS3

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH

Pure Futbol podejmuje temat piłki nożnej, ale w nieco inny sposób niż konkurencyjne serie. W dziele Ubisoft Vancouver liczy się przede wszystkim fizyczny i spektakularny aspekt tego sportu. Autorzy postawili na ukazanie atmosfery panującej na boisku poprzez umieszczenie kamery w samym środku wydarzeń, tuż za plecami zawodników pięcioosobowych drużyn biorących udział w meczu.

Gra oferuje 17 reprezentacji narodowych do wyboru, 230 zawodników oraz 17 piłkarzy legendarnych. Ponadto gracze mają możliwość wykreowania własnego zawodnika, którego rozwój uzależniony jest od postępów w trakcie sezonu, a by w ostatnim spotkaniu zmierzyć się z najlepszymi z najlepszych.

Tryb multiplayer umożliwia wspólną zabawę maksymalnie czterem graczom, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozegrać mecz jeden na jeden. Nasze wyniki i postępy odnotowywane są w specjalnym rankingu.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,5 / 10 na podstawie 278 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 6,9 / 10 na podstawie 265 głosów czytelników.

Pure Futbol cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Pure Futbol

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
X360
PS3
PC