Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

75. Gry PlayStation 3

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Strona 75. Najpopularniejsze gry na platformę PS3.

PS3

Wyszukaj gatunek/tematykę gry ?

Przeszukaj Encyklopedię po gatunkach i tagach. Każda gra ma jeden główny gatunek: Akcji, Bijatyki, Logiczne, Przygodowe, RPG, Sportowe, Strategiczne, Symulacje, Towarzyskie, Wyścigi, Zręcznościowe. Możesz wyszukać wiele tagów oraz wybrać gry na konkretne plaftormy i szeregować wyniki według ocen lub daty wydania.

The UnderGarden
The UnderGarden

Zręcznościowe 1 lutego 2011

The UnderGarden to niekonwencjonalna platformówka z elementami logicznymi stworzona przez studio Artech Digital Entertainments. Akcja gry toczy się w podwodnym ogrodzie, a zadaniem graczy jest odszukanie członków zespołu muzycznego. Rozgrywka obfituje w zagadki wymagające umiejętności logicznego myślenia i znajomości podstawowych zasad fizyki.

Faith and a .45
Faith and a .45

Akcji prace wstrzymane

Faith and a .45 to strzelanka, w której akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Za ten tytuł odpowiedzialne jest studio Deadline Games, które ma na swoim koncie udane Total Overdose.

Metalocalypse: Dethgame
Metalocalypse: Dethgame

Akcji prace wstrzymane

Zwariowana gra akcji na bazie serialu "Metalocalypse". Staczamy liczne walki ze zmutowanymi fanami zespołu Dethklok, starając się uchronić muzyków oraz graną przez nich muzykę.

MLB '07: The Show
MLB '07: The Show

Sportowe 22 lutego 2007

MLB '07: The Show jest kontynuacją, dobrze przyjętej przez konsumentów, symulacji gry w baseball, przygotowanej przez fachowców z Sony Computer Entertainment. Nowy produkt, jak zresztą każda kolejna część jakiejkolwiek sportowej serii, stanowi pozycję zaktualizowaną i ulepszoną.

Frogger Returns
Frogger Returns

Zręcznościowe 10 grudnia 2009

Frogger powraca. Sympatyczna żaba znów poszukuje drogi do domu, a gracz musi pomóc jej w przebrnięciu przez szereg miejskich niebezpieczeństw.

Guitar Hero: Van Halen
Guitar Hero: Van Halen

Towarzyskie 22 grudnia 2009

Jeden z licznych tytułów tworzących markę Guitar Hero. Dzięki zamieszczonym na płycie utworom każdy gracz poczuje się jak członek hard-rockowego zespołu Van Halen.

Greed Corp
Greed Corp

Strategiczne 25 lutego 2010

Greed Corp to utrzymana w klimatach science-fiction strategia turowa, autorstwa ekipy deweloperskiej studia W!Games. Akcja gry osadzona została w fikcyjnym świecie przyszłości, w którym cztery korporacje toczą zmagania o mocno ograniczone zasoby surowcowe. Atutem tytułu jest m.in. tryb multiplayer pozwalający na wspólną zabawę maksymalnie czterem graczom.

Top Spin 3
Top Spin 3

Sportowe 20 czerwca 2008

Top Spin 3 to kolejna część cyklu gier, pozwalających nam wcielić się w postacie znanych na całym świecie tenisistów. Przygotowana została ona jak zwykle przez Pam Development.

Star Hammer Tactics
Star Hammer Tactics

Strategiczne 14 lipca 2010

Star Hammer Tactics to turowa strategia kosmiczna pozwalająca zapoznać się z losami planety Novus, która mierzy się z inwazją wrogich Nautilidów.

The Eye of Judgment
The Eye of Judgment

Logiczne 23 października 2007

The Eye of Judgment jest innowacyjną grą logiczno-taktyczną, zaprojektowaną wyłącznie z myślą o stacjonarnej platformie PlayStation 3 przez Sony Computer Entertainment. Omawiany produkt w unikalny sposób zespala świat rzeczywisty z wirtualnym, dzięki obsłudze cyfrowej kamery EyeToy, podłączanej do konsoli.

Dynasty Warriors: Gundam
Dynasty Warriors: Gundam

Akcji 25 września 2007

Dynasty Warriors: Gundam to gra, która powstała w wyniku współpracy dwóch uznanych w branży elektronicznej rozrywki firm. Namco Bandai jest właścicielem praw do marki Gundam (popularne anime o wielkich robotach), a Koei znana jest dzięki serii Dynasty Warriors (bijatyki, pozwalające graczom na wzięcie udziału w największych bitwach starożytnych Chin).

Ferrari Challenge Trofeo Pirelli
Ferrari Challenge Trofeo Pirelli

Wyścigi 4 lipca 2008

Ferrari Challenge jest dynamiczną grą wyścigową. Zasiadamy za kółkiem jednego spośród kilkudziesięciu najsłynniejszych modeli Ferrari. Sprawdzamy swoje umiejętności na dokładnie odwzorowanych torach wyścigowych.

2 Days to Vegas
2 Days to Vegas

Akcji prace wstrzymane

2 Days to Vegas to przygodowa gra akcji, ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Zasadniczo tytuł ten to kolejny klon słynnej serii Grand Theft Auto, zatem przepełniony jest widowiskowymi, ekstremalnymi samochodowymi pościgami i strzelaninami.

CellFactor: Psychokinetic Wars
CellFactor: Psychokinetic Wars

Akcji 4 czerwca 2009

CellFactor: Psychokinetic Wars to futurystyczne walki, w których klasyczna broń sprawdza się równie dobrze co moce umysłu. Zestrzel wroga za pomocą karabinu snajperskiego bądź też za pmocą telekinezy unieś wielki głaz i przygnieć nim oponenta.

Top Gun
Top Gun

Zręcznościowe 8 września 2010

Top Gun to wyprodukowana przez studio deweloperskie Doublesix zręcznościowa symulacja lotnicza, luźno nawiązująca do motywów głośnego filmu pod tym samym tytułem. Gracz wciela się w kadeta elitarnej szkoły pilotów i pod okiem słynnego Mavericka szlifuje umiejętności pilotażu, a następnie bierze udział w ryzykownych operacjach wojskowych w rejonie basenu Oceanu Indyjskiego.

Wrecked: Revenge Revisited
Wrecked: Revenge Revisited

Wyścigi 14 lutego 2012

Wrecked: Revenge Revisited to przygotowana przez studio deweloperskie Supersonic gra wyścigowa, stanowiąca nieoficjalną kontynuację Mashed!. Gracz uczestniczy w widowiskowej rywalizacji wyścigowych samochodów, śledząc akcję z kamery umieszczonej nad torem. Dodatkowym urozmaiceniem zabawy jest możliwość wykorzystania różnorodnego uzbrojenia, w jakie wyposażone są poszczególne pojazdy.

Monster Madness: Grave Danger
Monster Madness: Grave Danger

Akcji 7 sierpnia 2008

Monster Madnes to gra z gatunku shooterów, aczkolwiek dość nietypowa. Jest to bowiem jeden z nielicznych (ostatnio) reprezentantów tego rodzaju, w którym akcję widzimy z góry. Twórcy postanowili pójść właśnie w tym kierunku ponieważ, jak twierdzą, jest to gatunek nieczęsto eksplorowany i pozostawia dzięki temu szerokie pole do popisu i różnego rodzaju innowacji a gracze otrzymują nowy rodzaj rozrywki.

Puzzle Chronicles
Puzzle Chronicles

Logiczne 1 kwietnia 2010

Połączenie gry logicznej i cRPG-a. Przemierzamy baśniową krainę, staczając liczne pojedynki, rozwijając umiejętności głównego bohatera, kolekcjonując elementy wyposażenia i wypełniając proste questy.

California Games
California Games

Sportowe prace wstrzymane

California Games to tytuł studia Epyx, który oryginalnie ukazał się w 1987 roku i był wówczas prawdziwym przebojem. Wydano go wtedy praktycznie na wszystkie liczące się konsole i komputery. Opracowana przez System 3 odświeżona wersja przynosi ze sobą poprawione sterowanie oraz oprawę graficzną.

Oil Rush
Oil Rush

Strategiczne 8 maja 2012

Oil Rush to strategia czasu rzeczywistego, rozgrywająca się w postapokaliptycznym świecie pokrytym w większości morzami i oceanami. Przeżycie może zapewnić jedynie ropa naftowa, która jest obecnie najcenniejszym surowcem i obiektem pożądania pozostałych przy życiu ludzi.

BlazBlue: Continuum Shift
BlazBlue: Continuum Shift

Bijatyki 1 lipca 2010

BlazBlue: Continuum Shift to kontynuacja wydanej w 2009 roku zręcznościowej bijatyki BlazBlue: Calamity Trigger. W porównaniu z pierwowzorem deweloperzy ze studia Arc System Works zdecydowali się zwiększyć liczbę dostępnych wojowników, a także wprowadzić nowe areny walk oraz dodatkowe tryby zabawy.

Warlords (2012)
Warlords (2012)

Zręcznościowe 9 października 2012

Warlords to przygotowany przez studio Griptonite Games remake hitu znanego z konsoli Atari 2600. Rozgrywka łączy elementy klasycznej, arcadowej zręcznościówki i strategii czasu rzeczywistego. Za pomocą wielkiej tarczy gracz stara się osłaniać swój zamek przed ognistymi pociskami wystrzeliwanymi przez wrogą armię i jednocześnie wspierać w walce własnych wojowników.

Scivelation
Scivelation

Akcji prace wstrzymane

Scivelation to trzecioosobowa gra akcji z elementami strzelaniny i skradanki, za której stworzenie odpowiada studio deweloperskie Black Wing Foundation. Fabuła przedstawia ponurą wizję świata niedalekiej przyszłości, w którym manipulacje kodem genetycznym człowieka doprowadził do wojen, dyskryminacji i okrutnych rządów. Jedyną nadzieją dla ludzkości okazuje się eksperymentalna substancja o nazwie Omega.

Guitar Hero: Greatest Hits
Guitar Hero: Greatest Hits

Towarzyskie 16 czerwca 2009

Guitar Hero: Smash Hits jest kolejnym tytułem z popularnego cyklu gier muzycznych, który zadebiutował w 2005 roku na konsoli PlayStation 2.