Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieSwitch
Okładka Flip Wars (Switch)

Flip Wars Switch

Battle Sports Mekuru | Project Mekuru

Wieloosobowa gra zręcznościowa stworzona z myślą o konsoli Nintendo Switch. Zasady Project Mekuru są proste. Postacie graczy biegają po prostokątnej planszy podzielonej na mniejsze panele. Podskakując, obracamy kafelki w pobliżu tego, na którym aktualnie stoi nasz awatar.

Towarzyskie | elementy zręcznościowe | multiplayer | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Switch
Okładka Flip Wars (Switch)

producent: Over Fence

wydawca: Nintendo

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji Switch:

10sierpnia2017

10sierpnia2017

Nintendo eShop

Project Mekuru to gra zręcznościowa na Switch przeznaczona do zabawy w multiplayerze. Tytuł rozporwadzany jest tylko w ramach dystrybucji cyfrowej.

Mechanika

Zabawa w Project Mekuru opiera się na dość prostych zasadach. Na niewielką planszę trafiają czterej gracze. Celem każdego z nich jest wyeliminowanie konkurentów, a by tego dokonać, muszą obracać panele znajdujące się na podłodze. Dokonuje się tego poprzez wykonywanie zwykłych skoków, co sprawia, że kafelki znajdujące się w pobliżu bohatera przewracają się na drugą stronę i zabarwiają się kolorem przypisanym do danego gracza. Jeżeli inna osoba nadepnie na nasz panel, odpada z gry. Co ciekawe, podczas obracania pól możemy trafić na rozmaite power-upy, np. zwiększające szybkość poruszania się. Dodatkowo niektóre z kafelek są nieruchome i nie da się ich obracać. Obeznany w mechanice rozgrywki gracz może to wykorzystać na swoją korzyść.

Project Mekuru w wersji na platformę Switch umożliwia zabawę w czteroosobowym multiplayerze. Rozgrywka może się odbywać zarówno przez Internet, jak i lokalnie na jednej konsoli.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna produkcja jest bardzo oszczędna. Na ekranie widzimy tylko białą planszę i przywdziane w futurystyczne kombinezony, kolorowe postacie. Rozgrywce nie towarzyszą żadne widowiskowe efekty, a w okolicy pola walki zazwyczaj nie znajduje się nic ciekawego. Mimo wszystko Project Mekuru w praktyce wygląda przyzwoicie i grafika w żadnym przypadku nie przeszkadza w dobrej zabawie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Flip Wars

odpowiednia dla każdego wieku