Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXONE
Okładka Project: Knoxville (XONE)
OkładkaProject: Knoxville (XONE)

Project: Knoxville XONE

Project: Knoxville to opracowana z myślą o konsoli Xbox One wieloosbowa gra akcji. Zabawa toczy się na zamkniętych mapach, gdzie rozgrywane są brutalne zawody, w których stawką jest życie uczestników. Celem każdego gracza jest przeżycie i wyeliminowanie konkurencji.

Akcji | TPP | survival | kooperacja | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Project: Knoxville Premiera XONE

anulowana

producent: Press Play wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Project: Knoxville

ARK: Survival Evolved

DayZ

Far Cry Primal

Project: Knoxville to wydana na platformę XONE survivalowa gra akcji nastawiona a tryb multiplayer. Projekt opracowało duńskie studio Press Play, znane z takich tytułów jak Max and the Magic Marker czy Max: The Curse of Brotherhood.

Fabuła

Project: Knoxville prezentuje dystopijną wizję przyszłości. Akcja toczy się w realiach futurystycznej wersji Ziemi, gdzie nastąpił gwałtowny rozwój technologiczny, ale jednocześnie towarzyszyła mu zapaść systemu moralnego. Aby utrzymać w ryzach społeczeństwo władze rozpoczęły regularne organizowanie brutalnych zawodów, w których nie ma żadnych reguł, a ceną za porażkę jest śmierć. Miliardy ludzi codziennie śledzą te rozgrywki, a zwycięscy zyskują status prawdziwych gwiazd, więc nigdy nie brakuje chętnych do wzięcia udziału w tej rywalizacji.

Mechanika

Project: Knoxville to sieciowa gra akcji, pozbawiona trybu dla pojedynczego gracza. Wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami postaci, a potyczki toczą się na dużych zamkniętych mapach, pełnych przeszkód terenowych, pomocnych przedmiotów i śmiertelnie niebezpiecznych pułapek.

Zadaniem każdego gracza jest przeżycie i wyeliminowanie konkurencji. Podczas zabawy zmuszani jesteśmy do regularnego podejmowania ryzykownych decyzji, gdyż z jednej strony przetrwanie jako samotny wilk jest niezwykle trudne, ale z drugiej sojusznicy mogą w każdej chwili obrócić się przeciwko swoim kompanom. Wygrana wymaga więc wyczucia momentu, w którym pomaganie towarzyszom przestaje się nam opłacać i właściwego wybrania momentu na wbicie im noży w plecy.

Kwestie techniczne

Project: Knoxville oferuje atrakcyjną trójwymiarową oprawę graficzną, utrzymaną w lekko komiksowej stylistyce. Dzięki mocy sprzętowej platformy XONE autorzy mogli dostarczyć dużych rozmiarów mapy oraz wysoki poziom detali.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Project: Knoxville: 16+