Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Pro Rugby Manager 2015 (PC)
OkładkaPro Rugby Manager 2015 (PC)

Pro Rugby Manager 2015 PC

Kolejna odsłona wskrzeszonej po dziewięciu latach przerwy serii gier menadżerskich poświęconej coraz popularniejszej, także i w Polsce, dyscyplinie, jaką jest rugby. Za powstanie tytułu odpowiada francuskie studio Cyanide, znane m.in.

Sportowe | manager | rugby

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pro Rugby Manager 2015 Premiera PC

18września2014

producent: Cyanide Studio wydawca: 505 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Pro Rugby Manager 2015

Football Manager 2014

FIFA Manager 13

NFL Head Coach

Pro Rugby Manager 2015 to gra, w której wcielamy się w rolę menadżera zarządzającego drużyną rugbistów. Produkcja została stworzona przez Cyanide Studio, które na swoim koncie ma szereg mniej i bardziej znanych tytułów, w tym Of Orcs and Men, Confrontation, Gra o tron czy też serię Tour De France. Co ciekawe, deweloper już rok wcześniej chciał stworzyć nową odsłonę Pro Rugby Manager. Firma rozpoczęła zbiórkę pieniędzy w serwisie Kickstarter, jednak nie spotkała się ona z wielkim zainteresowaniem graczy, w związku z czym anulowano ją jeszcze przed zakończeniem akcji. Dopiero rok później studio znalazło wydawcę chętnego do pomocy – firmę 505 Games.

W Pro Rugby Manager 2015, jak w każdym innym menadżerze, przejmujemy kontrolę nad jednym z udostępnionych zespołów i staramy się doprowadzić go na szczyt. Twórcy zatroszczyli się o licencję 54 drużyn z lig Aviva Premiership, PRO12 i Ligue Nationale de Rugby. Do naszych zadań należy pozyskiwanie graczy, trenowanie, ustalanie taktyki przed i w trakcie meczu itp. Oczywiście deweloper nie omieszkał opisać wszystkich rugbistów szeregiem statystyk, w tym takimi jak: prędkość, przyspieszenie, podania, umiejętność współpracy i wytrzymałość. W trakcie spotkań mamy ciągły wzgląd w statystyki meczowe i parametry zawodników, co powala nam dynamicznie reagować na to, co się dzieje i jak najlepiej wykorzystywać umiejętności podopiecznych. Dodatkowo, niczym w serii FIFA czy NBA od firmy Electronic Arts, każdy chętny może sam wziąć udział w meczu i bezpośrednio sterować zawodnikami.

Pro Rugby Manager 2015 ukazało się nie tylko na komputerach osobistych, ale także na urządzeniach mobilnych.

Ostatnia modyfikacja 15 lipca 2014

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Pro Rugby Manager 2015

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Pro Rugby Manager 2015 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 1.8 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7/8)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8