Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka PRISM: Threat Level Red (PC)
OkładkaPRISM: Threat Level Red (PC)

PRISM: Threat Level Red PC

PRISM: Threat Level Red jest strzelaniną wykorzystującą widok z oczu bohatera, osadzoną w niedalekiej przyszłości. Wcielamy się w członka supertajnej amerykańskiej jednostki specjalnej.

Akcji | FPP | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

PRISM: Threat Level Red Premiera PC

anulowana

producent: Semi Logic wydawca: Playlogic Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

PRISM: Threat Level Red jest strzelaniną wykorzystującą widok z oczu bohatera, osadzoną w niedalekiej przyszłości. Wcielamy się w członka supertajnej jednostki obronnej, chroniącej potomków Wujka Sama przed zakusami przebiegłych i niedobrych terrorystów. Gra w interesujący sposób łączy dynamiczną i zajmującą akcję z elementami skradania się i majstrowania na tyłach wroga.

Twórcy podeszli do tematu w bardzo ambitny sposób. Rozgrywka wymaga od nas perfekcyjnego opanowania występującego w grze ekwipunku. Gracz wcielający się w agenta otrzymuje dostęp do najnowocześniejszej technologii inwigilacyjnej i monitorującej działania wszelkich podejrzanych typów. Nosi ona właśnie nazwę P.R.I.S.M. (Pre-emptive Reconnaissance and Identification Security Mainframe). Musi się również wykazać znakomitą znajomością przysługującego mu rynsztunku (15 futurystycznych "zabawek"), gdyż niejednokrotnie będzie użytkować dostępną broń w bardzo niekonwencjonalny sposób. Umiejętności te są niezbędne w głównym trybie gry, Campaign Mode, polegającym na wykonywaniu szeregu różnorodnych misji, w których staniemy w obronie kluczowych instytucji amerykańskich – portów, lotnisk, terenów przygranicznych, a nawet muzeów czy sklepów samoobsługowych.

Przy konstruowaniu scenariuszy autorzy czerpali inspirację wprost z nagłówków gazet i z relacji telewizyjnych, traktujących o niepokojąco wysokiej aktywności organizacji terrorystycznych na świecie. Na uwagę zasługują tereny, na których przychodzi nam sprawdzać swoje siły – każda mapa została opracowana w oparciu o konkretne miejsce na kuli ziemskiej, dzięki czemu mamy okazję odwiedzać lokacje, które istnieją w rzeczywistym świecie (m.in. most Golden Gate, Pentagon i tama Hoovera). Uwzględniono również idealnie pasujący do tematyki programu tryb gry zespołowej (m.in. Co-operative, Death Match i Team Death Match), w którym niezwykle istotną rolę odgrywa innowacyjny system obserwacji i rejestrowania działań wrogich nam żołnierzy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Oczekiwania czytelników: 5.1 / 10 na podstawie 38 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe PRISM: Threat Level Red: 12+

PRISM: Threat Level Red Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 700 MB HDD
  • Windows 2000/XP