Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Premier Manager 10 (PC)
OkładkaPremier Manager 10 (PC)

Premier Manager 10 PC

Kolejna edycja jednego z najdłużej wydawanych menadżerów piłkarskich, którego autorzy stawiają na intuicyjny oraz czytelny interfejs.

Sportowe | manager | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Premier Manager 10 Premiera PC

25września2009

producent: Zoo Digital/zushi games ltd. wydawca: Zoo Digital/zushi games ltd. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Premier Manager 10 to piętnasta odsłona jednego z najdłużej wydawanych na rynku pecetowym menedżerów piłkarskich. Produkcja została opracowana przez studio Zoo Digital, które odpowiada za kilka poprzednich części tej serii.

W kolejnej odsłonie menedżera pojawia się mnóstwo usprawnień i nowości, chociaż zasadnicze elementy rozgrywki pozostają niezmienne. Nadal wcielamy się w tytułowego szefa wybranego klubu, którego zadaniem jest poprowadzenie swojej drużyny do sukcesu. Produkcja stawia na prostą w obsłudze zabawę, nadającą się nie tylko dla zagorzałych miłośników gatunku, ale również młodszych graczy.

Gra zawiera ligi z najważniejszych europejskich krajów, wśród których pojawiają się Anglia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Francja oraz Szkocja. Każda z nich została zaktualizowane o najnowsze informacje o zawodnikach, trenerach i sponsorach. Umowa z firmą MITRE pozwoliła zawrzeć w tej edycji najbardziej rozpoznawalne marki piłkarskie. Oczywiście podczas zabawy bierzemy też udział w ważnych wydarzeniach i międzynarodowych mistrzostwach.

Premier Manager 10 to możliwość wpływania na praktycznie każdy aspekt wybranego klubu. Wybieramy między innymi jego czołowych działaczy oraz rozbudowujemy zaplecze treningowo-medyczne i sam stadion. Ważnym aspektem jest śledzenie rozwoju zawodników i pracowników, którzy zdobywają doświadczenie z kolejnymi meczami. Ich progres możemy obserwować za pośrednictwem nowych statystyk i profili.

Naturalnie nasze zdolności menedżerskie i skuteczność obranej taktyki sprawdzamy w praktyce podczas meczów rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Odpowiada za nie odmieniony silnik gwarantujący dużo wrażeń i emocji. Warto podkreślić, że autorzy przygotowali prosty i intuicyjny interfejs, dzięki któremu zarządzanie klubem jest jeszcze łatwiejsze. Oprawa wizualna produktu stoi na przyzwoitym, chociaż nie zachwycającym poziomie.

Ostatnia modyfikacja 16 listopada 2009

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Premier Manager 10

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Premier Manager 10 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1.3 GHz
  • karta grafiki 64 MB
  • 1 GB RAM
  • 500 MB HDD