Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDSPCPS2
Okładka Power Rangers: Super Legends (PC)
OkładkaPower Rangers: Super Legends (PC)

Power Rangers: Super Legendy

Power Rangers: Super Legends

Power Rangers: Super Legends jest klasycznym przedstawicielem gatunku gier akcji i umożliwia pokierowanie jednym z tytułowych wojowników. Wszystkie wydarzenia i walki obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Power Rangers: Super Legendy Premiera

23paź2007

PS2 NDS

4gru2007

PC

Gra Power Rangers: Super Legends została stworzona przez studio Artifical Mind & Movement, odpowiedzialne także za produkcje WET i Spider-Man: Friend or Foe. Tytuł został wydany na konsole PlayStation 2 i NDS, a także na komputery klasy PC. Power Rangers: Super Legends jest klasycznym przedstawicielem gatunku gier akcji i umożliwia pokierowanie jednym z tytułowych wojowników. Wszystkie wydarzenia i walki obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.

Gra składa się z etapów nawiązujących tematycznie do poszczególnych serialowych serii Power Rangers. Super Legends pozwala nam wziąć udział w wydarzeniach opisywanych we wszystkich odcinkach, od pierwszej serii (Mighty Morphin) po ostatnią (Operation Overdrive) włącznie. Uwagę przykuwa rozbudowany system walki, w którym olbrzymią rolę odgrywają kombosy. Składają się one nie tylko z typowych ciosów, ale i akrobacji, takich jak podwójne skoki i odbicia od ścian. Wraz z postępami w grze otrzymujemy możliwość odblokowania coraz lepszych ruchów.

Choć rozgrywka nastawiona jest głównie na walkę z hordami oponentów, od czasu do czasu można spotkać łamigłówki, których rozwiązanie jest niezbędne do przejścia danego etapu gry. Ich poziom trudności nie jest jednak zbyt wysoki. Między innymi z tego powodu Power Rangers: Super Legends świetnie nadaje się także i dla młodszych graczy.

Gra wykorzystuje oficjalne licencje, dlatego znajdziemy w niej większość serialowych bohaterów. Oprócz wojowników stojących po stronie dobra, możemy tu spotkać również postacie negatywne, takie jak Lord Zedd i Gluto. Lokacje także nawiązują do serialu; w trakcie rozgrywki gracz może odwiedzić m. in. Angel Grove i starożytną świątynię wojowników Power Rangers.

Oprawa wizualna tytułu jest bardzo kolorowa, a kontury postaci wyraźnie zarysowane, co przywodzi na myśl komiksowy styl. Power Rangers: Super Legends nie posiada opcji multiplayer wykorzystującego Internet, lecz umożliwia dwójce graczy ukończenie gry w trybie kooperacji.

Ostatnia modyfikacja 11 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 609 głosów czytelników.

Power Rangers: Super Legendy cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Power Rangers: Super Legendy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Power Rangers: Super Legendy Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.4 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB (GeForce Ti200 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP SP2
PS2
NDS
PC