Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Popeye: Rush for Spinach (GBA)
OkładkaPopeye: Rush for Spinach (GBA)

Popeye: Rush for Spinach GBA

Platformówka z popularnym Popeye'm w roli głównej. Udajemy się w pościg za wiedźmą, która skradła dla swoich duchów światowe zapasy szpinaku, źródła nadludzkiej siły bohatera.

Zręcznościowe | komiksy | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Popeye: Rush for Spinach Premiera GBA

24kwietnia2005

producent: Magic Pockets wydawca: Bandai Namco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Popeye: Rush for Spinach

Asterix & Obelix XXL

The Incredibles

Shaman King: Master of Spirits

Popeye to bohater jednej z najsłynniejszych kreskówek. Wreszcie trafia na kieszonsolkę Game Boy Advance. W Popeye: Rush for Spinach musimy pomóc mu w rozwiązaniu ważnego problemu. Otóż wiedźma Sea Hag skradła dla swoich duchów światowe zapasy szpinaku, który jest źródłem nadludzkiej siły Popeye'a. Wcielamy się w jednego z czterech bohaterów (Popeye'a, Olive Oyl, Bluto albo Wimpy'ego) i udajemy się w pogoni za babsztylem. Biegamy, skaczemy, jeździmy samochodem / na deskorolce, starając się jak najszybciej dotrzeć do mety. Ścigamy się po siedmiu różnorodnych etapach (doki, pustynia czy dżungla), na których rozrzucono mnóstwo pułapek i ulepszeń.

Co się tyczy ulepszeń, to najwięcej korzyści daje nam szpinak, który sprawia, że nasza postać zaczyna poruszać się z niesamowitą prędkością. W czasie zabawy możemy także wykorzystać 17 pojazdów, takich jak wspomniane samochód i deskorolka, a także kurczaki czy dinozaury.

W Popeye: Rush for Spinach na postacie spoglądamy z boku. Bohaterów wykonano ładnie i efektownie. W grze mamy w sumie mamy pięć trybów rozgrywki: Quick Rush, Adventure, Challenge, Time Rush i Team Rush. W tym ostatnim możemy zagrać z kolegą, łącząc nasze konsolki kablem. Wówczas albo współpracujemy ze sobą, albo stajemy naprzeciw siebie.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Popeye: Rush for Spinach

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Popeye: Rush for Spinach Wymagania sprzętowe

Game Boy Advance

Game Boy Advance

  • Wykorzystuje:
  • link-kabel