Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Poly Bridge 2 (PC)
OkładkaPoly Bridge 2 (PC)

Poly Bridge 2 PC

Kontynuacja gry symulacyjno-logicznej niezależnego studia Dry Cactus. W Poly Bridge 2 odgrywamy rolę konstruktora mostów, a rozgrywka polega na przeprowadzeniu wszystkich pojazdów do punktu docelowego oddzielonego rzeką.

Logiczne | budowlane | indie | elementy symulacyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Poly Bridge 2 Premiera PC

28maja2020

Steam

28maja2020

producent: Dry Cactus wydawca: Dry Cactus Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Poly Bridge 2

Pontifex II

Bridge Constructor

Bridge It

Poly Bridge 2 jest drugą odsłoną serii gier symulacyjno-logicznych opierających się na fizyce, w których wcielamy się w budowniczego mostów. Tytuł – podobnie jak część pierwszą – opracowało niewielkie, niezależne studio Dry Cactus.

Mechanika

Poly Bridge 2 jest wierne mechanice opracowanej w pierwszej części. Rozgrywka polega na budowaniu mostów, dzięki którym można przeprowadzić pojazdy przez rzekę. Gra wymaga logicznego myślenia, a dostępne poziomy różnią się skomplikowaniem.

Przy tworzeniu konstrukcji trzeba brać pod uwagę rozmaite czynniki, żeby nie doprowadzić do zawalenia mostu pod ciężarem większych pojazdów lub w wyniku drgań. Fizyka odgrywa istotną rolę w produkcji.

Tytuł zawiera nowe poziomy i mechaniki, dzięki którym rozgrywka stała się bardziej urozmaicona. Podobnie jak w poprzedniej części, przy konstruowaniu mostów i budowli jesteśmy ograniczeni budżetem.

Tryby gry

Poly Bridge 2 umożliwia jedynie rozgrywkę dla pojedynczego gracza. Gra oferuje również rozbudowany edytor wraz z obsługą Warsztatu Steam, w którym można dzielić się swoimi poziomami z innymi graczami.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna, która zachowuje styl oryginału, została odpowiednio podszlifowana. Jednym z głównych celów producenta było udoskonalenie silnika pod kątem fizyki, która jest teraz mniej nieprzewidywalna.

Gra doczekała się również nowej ścieżki dźwiękowej, pasującej do lekkiego klimatu produkcji.

Tryb gry: single player  

Poly Bridge 2 cena w dniu premiery: 53,99 PLN

Wymagania wiekowe Poly Bridge 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Poly Bridge 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 9600 GT / Radeon HD 3600 lub lepsza
  • 500 MB HDD
  • Windows 10 64-bit