Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Bridge It (PC)
OkładkaBridge It (PC)

Bridge It PC

Czwarta (po Bridge Builder, Pontifex i The Bridge Construction Set) i jak dotychczas najlepsza część serii gier, w których stajesz przed niezwykle trudnym i skomplikowanym zadaniem inżynierskim, polegającym na wybudowaniu nowoczesnego mostu.

Logiczne | budowlane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bridge It Premiera PC

3października2003

producent: ChronicLogic wydawca: Auran Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Bridge It

Pontifex

Pontifex II

Symulator Budowy Mostów

Czwarta (po Bridge Builder, Pontifex i The Bridge Construction Set) i jak dotychczas najlepsza część serii gier, w których stajesz przed niezwykle trudnym i skomplikowanym zadaniem inżynierskim, polegającym na wybudowaniu nowoczesnego mostu. W poprzednich odsłonach, zastosowany silnik fizyczny nie pozostawiał wiele do życzenia i pozytywnie zaskakiwał stopniem odwzorowania sił jakie muszą wytrzymać poszczególne elementy mostu, dlatego też twórcy zdecydowali się na użycie w Bridge It tej samej, nieznacznie tylko poprawionej jego wersji.

Co się tyczy silnika graficznego, to dotychczas nie można było powiedzieć o nim tyle samo dobrego, co o silniku fizycznym i dlatego też w tej produkcji zdecydowano się zmienić ten stan rzeczy. Teraz za przedstawienie świata gry odpowiada zaawansowany engine „Auran Jet 3D” wspierany przez korporację nVidia i wykorzystujący możliwości najnowszych kart graficznych z serii GeForceFX. W związku z tym rozgrywka w Bridge It daje graczowi jeszcze więcej satysfakcji. Teraz może on konstruować mosty w najróżniejszych, realistycznie odwzorowanych środowiskach, czy to na pustyniach czy w lasach tropikalnych, i podziwiać dynamiczne otoczenie, mosty, poruszające się pojazdy, itp. Ów silnik graficzny, to praktycznie rzecz biorąc koniec „rewolucyjnych” zmian w nowym tytule. Zarówno proces konstrukcji mostów jaki ich testów wytrzymałościowych (tj. przejazd pociągu czy samochodów) wygląda identycznie jak w The Bridge Construction Set.

W sumie autorzy przygotowali 30 poziomów, w których musimy konstruować mosty (stopniowo wzrasta poziom trudności budowy, począwszy od stopnia nowicjusz, a skończywszy na ekspercie). W Bridge It nie zabrakło też narzędzi pozwalających na tworzenie własnych poziomów i dzielenie się nimi z kolegami oraz rozbudowanych poziomów szkoleniowych.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 211 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Bridge It: Odpowiednia dla każdego wieku.

Bridge It Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • AMD Athlon 2200+/Pentium 4 2.0GHz
  • 512 MB RAM
  • akcelerator 3D (nVidia 4Ti i szybsze)