Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Pockie Ninja II Social (WWW)

Pockie Ninja II Social WWW

Gra społecznościowa na licencji popularnego serialu anime Naruto. Zarządzamy wioską zamieszkiwaną przez wojowników ninja, rekrutujemy nowe jednostki i dbamy o ich jak najlepsze wyszkolenie.

Strategiczne | turowe | ninja | manga i anime | Naruto

WWW
Okładka Pockie Ninja II Social (WWW)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

1czerwca2012

Pockie Ninja II Social to kolejna gra bazująca na znanym serialu anime pod tytułem Naruto. Tym razem przygotowano taktyczną produkcję przeglądarkową o silnym akcencie społecznościowym. Użytkownik obejmuje kontrolę nad niewielką wioską zamieszkiwaną przez wojowników ninja i stara się rozszerzać jej wpływy, a także bronić jej mieszkańców przed zakusami okolicznych rywali.

Osadę obserwujemy z boku w przeciwieństwie do większości podobnych produkcji opierających się na widoku izometrycznym. Do rozbudowy niezbędne są zarówno środki finansowe, jak i odpowiednia liczba wojowników skłonnych do podjęcia się pracy w danym budynku, dzięki czemu uzyskujemy z niego określony dochód. Nowych ninja rekrutujemy za pośrednictwem szkoły, która służy również do ich ulepszania.

Dużo czasu spędzamy na wykonywaniu dodatkowych misji zapewniających określone profity. Trzeba jednak pamiętać, że możliwość wykonania jakiejkolwiek akcji jest uzależniona od posiadania czakr stanowiących odpowiednik energii z innych podobnych tytułów. Regenerują się one stopniowo wraz z upływem czasu lub całkowicie po awansie na wyższy poziom.

Walki w grze Pockie Ninja II Social są toczone na specjalnej prostokątnej planszy podzielonej na kwadratowe pola. Przed starciem rozstawiamy własne jednostki przy jednej z krawędzi, a następnie wykonujemy na zmianę akcje. Warto podkreślić, że początkowo dostępna jest jedynie opcja automatycznej walki sterowanej przez sztuczną inteligencję, a dopiero po osiągnięciu określonego poziomu doświadczenia uzyskujemy szansę pokierowania własnymi wojownikami.

W podobny sposób odblokowujemy również jedną z istotniejszych funkcji społecznościowych, czyli możliwość plądrowania wiosek innych graczy, co zapewnia dodatkowe korzyści finansowe. Wprowadzono również funkcję wymiany prezentów i system mikropłatności bazujący na wirtualnym złocie.

Gra Pockie Ninja II Social posiada humorystyczną, rysunkową oprawę graficzną utrzymaną w stylistyce pierwowzoru. Wszystkie postacie mają charakterystyczne, nieproporcjonalnie duże głowy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Pockie Ninja II Social

Wymagania wiekowe Pockie Ninja II Social

odpowiednia dla każdego wieku