Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Ninja Saga (WWW)

Ninja Saga WWW

Społecznościowa gra jRPG osadzona w azjatyckich klimatach. Wcielamy się w rolę początkującego wojownika ninja, któremu powierzono arcytrudne zadanie odzyskania potężnych zwojów pozwalających na przywołanie legendarnych Obrońców.

RPG | fantasy | turowe | Facebook | ninja | jRPG

WWW
Okładka Ninja Saga (WWW)

producent: Ninja Saga

wydawca: Ninja Saga

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

17maja2011

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ninja Saga to gra przygotowana z myślą o serwisie społecznościowym facebook. Jej fabuła skupia się na pięciu tajemniczych zwojach, które zostały skradzione przez siły zła. Są one bardzo potężne, gdyż pozwalają na wezwanie do świata żywych legendarnych Obrońców reprezentujących żywioły Ognia, Ziemi, Wiatru, Wody i Elektryczności. Jeżeli obejmie nad nimi kontrolę ktoś niepowołany, to mogą stworzyć poważne zagrożenie dla równowagi panującej na świecie.

Zadanie odzyskania zwojów powierzono wojownikom ninja. Gracz wciela się w jednego z nich i stopniowo zdobywa niezbędne umiejętności tocząc pojedynki z coraz silniejszymi przeciwnikami, wśród których znajdują się również mitologiczne stwory. Starcia rozgrywają się w systemie turowym na osobnym ekranie. Naprzeciwko siebie stają obie strony konfliktu i korzystają z posiadanych zdolności. Za zwycięstwo otrzymujemy punkty doświadczenia oraz złoto niezbędne do zakupu nowych przedmiotów.

Gra opiera się na systemie free-to-play. Twórcy przygotowali dwa sposoby na ułatwienie zabawy przy pomocy prawdziwych pieniędzy. Jednym z nich jest kupienie specjalnego emblematu ulepszającego konto do statusu premium. Poza tym mamy również opcję dokonywania transakcji używając specjalnej waluty.

Jak przystało na produkcję społecznościową, gra Ninja Saga oferuje także możliwość wymiany prezentów między znajomymi i informowania ich o postępach. Z kolei na specjalnie przygotowanej arenie toczą się pojedynki między losowo wybranymi graczami z całego świata.

Oprawa graficzna gry Ninja Saga jest utrzymana w stylistyce anime i pod względem kreski przypomina popularny serial Naruto.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Ninja Saga

odpowiednia dla każdego wieku