Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Pirates: Duels on the High Seas (NDS)

Pirates: Duels on the High Seas NDS

Pirates: Duels on the High Seas to gra spod pirackiej bandery, w której otrzymujemy możliwość wyruszenia na otwarte morza w poszukiwaniu przygody.

Przygodowe | piraci | przygodowe gry akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Pirates: Duels on the High Seas (NDS)

producent: Oxygen Games

wydawca: Oxygen Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

12września2008

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pirates: Duels on the High Seas to przygodowa gra akcji, w której wcielamy się w pirata. Za wydanie tytułu odpowiedzialne jest mało znane Oxygen Interactive.

Jak w większości gier spod pirackiej bandery, tutaj też rzucani jesteśmy na morze, aby wcielić się w łotra i awanturnika. Zanim wyruszymy na wody, dobrze jest odwiedzić pobliskie tawerny, gdzie nie tylko zwerbujemy załogę, lecz poznamy też plotki o ukrytych skarbach, a także klątwach, które zdjąć można jedynie poprzez odnalezienie kilku tajemniczych artefaktów. Później pozostaje wysoko podnieść żagle i wyruszyć w nieznane. Podczas wojaży nagromadzimy skarby oraz stoczymy wiele walk. Starcia głównie odbywają się na otwartych, morskich przestrzeniach przeciw innym okrętom, lecz istnieje też możliwość atakowania osad i miast. To oczywiście jest o wiele bardziej wymagające, ponieważ zabudowania są silnie strzeżone przez wieżyczki obronne. Co więcej, w trakcie naszych podróży natkniemy się na nieprzyjacielskie siły Marynarki Królewskiej, potwory wodne, a nawet samego Czarnobrodego.

Grafika w Duels on the High Seas jest prosta. Statkiem poruszamy się nie tylko w otoczeniu typowym dla ciepłych wysp, lecz trafimy również do skutych lodem, mroźnych krain. Warto dodać, że na górnym ekranie zazwyczaj oglądamy właściwą rozgrywkę, podczas gdy na dolnym wyświetlaczu mamy mapę i zaznaczonych na niej przeciwników.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna    

Oczekiwania czytelników: 8.4 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Pirates: Duels on the High Seas

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 sierpnia 2008)

wiadomość8 sierpnia 2008

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór wiadomości ważnych i mniej ważnych, ale zawsze podanych w możliwie najkrótszy i najbardziej przystępny sposób. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o premierze Bionic Commando, łatce do pierwszego Halo, problemach Spacetime Studios, beta testach Home i innych. Zapraszamy do lektury.