Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Phineas and Ferb: Ride Again (NDS)

Phineas and Ferb: Ride Again NDS

Zręcznościowa gra akcji umiejscowiona w realiach znanej ze stacji telewizyjnej Disney Channel bajki Fineasz i Ferb. Głównymi bohaterami gry są tytułowi pomysłowi bracia, którzy mają niespotykaną tendencję do pakowania się w różne kłopoty i niebywały talent do majsterkowania.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Phineas and Ferb: Ride Again (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

14września2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Phineas and Ferb: Ride Again to gra oparta o znaną z kanału Disney Channel bajkę dla dzieci. Jest to jednocześnie kontynuacja przygód głównych bohaterów, które mogli już poznać posiadacze NDS.

Głównymi bohaterami gry są tytułowi pomysłowi bracia, którzy mają niespotykaną tendencję do pakowania się w różne kłopoty i niebywały talent do majsterkowania. Te dwie cechy sprawiają, że ich życie pełne jest niespotykanych przygód. Talent postaci starają się wykorzystać do własnych celów Agent P oraz geniusz zła Dr. D, którzy próbują wzajemnie pokrzyżować sobie plany związane z przyszłością planety Ziemia.

Autorzy z Disney Interactive Studios świat bajki przenieśli do gry tworząc platformówkę, której unikalną cechą jest możliwość składania i wykorzystywania do różnych celów wymyślnych pojazdów. Dodatkowo całą grę przeplatają liczne elementy logiczne, wyścigowe oraz 12 różnych mini-gier sprawdzających zręczność, wytrzymałość i spryt grających.

Twórcy wykorzystali dotykowy ekranik konsoli usprawniając model budowania pojazdów ze znalezionych części. Gracze mogą też skorzystać z połączeń Wi-Fi, aby ściągać z sieci dodatkowe przedmioty oraz dzielić się czasami okrążeń osiągniętymi na różnych torach zaprojektowanych przez twórców.

Graficznie produkcja bardzo przypomina to, co dzieci mogą oglądać na ekranie telewizorów. Wszystkie znajome postacie oraz miejsca przygotowano w stylu znanym z telewizji, którego autorami są rysownicy Dan Povenmire i Jeff Marsh.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 4.2 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Gry podobne do Phineas and Ferb: Ride Again

Klasyfikacja PEGI Phineas and Ferb: Ride Again

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Sierpniowe wyniki amerykańskiego rynku gier - sukces Deus Ex: Bunt Ludzkości i słaba kondycja całej branży

wiadomość12 września 2011

Organizacja analityczna NPD opublikowała raport z sierpniowych wyników amerykańskiego rynku gier. Miniony miesiąc należał do Deus Ex: Bunt Ludzkości.