Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSPPS3NDSWii
Okładka Phineas and Ferb Across 2nd Dimension (PSP)

Phineas and Ferb Across 2nd Dimension

Konsolowa adaptacja popularnego serialu animowanego emitowanego przez stację Disney Channel. Dynamiczna platformówka oferująca dwadzieścia cztery rozbudowane poziomy i tryb multiplayer polegającym na współpracy dwóch osób.

Zręcznościowe | platformówki | seriale animowane | PlayStation Move

Okładka Phineas and Ferb Across 2nd Dimension (PSP)

data premiery gry:

16wrz2011

NDS PS3 Wii

16wrz2012

PSP
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Podobnie jak telewizyjnym oryginale, w konsolowym Phineas and Ferb Across 2nd Dimension naszym zadaniem jest pokonanie złowrogiego Doktora Dundersztyca. By się z tym uporać otrzymujemy do dyspozycji całą plejadę znanych z serialu bohaterów. Podczas przygody wcielimy się więc nie tylko w Fineasza, Ferba lub Pepe Pana Dziobaka, ale także 5 innych postaci, z których jedna była do tej pory dla fanów kreskówki zupełnie nieznana.

Gra jest zręcznościową, dynamiczną platformówką. Twórcy przygotowali 24 rozbudowane poziomy pełne rozmaitych pułapek, wrogów i ciekawych znalezisk. Każdy z bohaterów dysponuje unikalną bronią, którą z czasem możemy ulepszyć. Postępy w rozgrywce przynoszą nie tylko użyteczniejszy ekwipunek - naszą postać możemy, wzorem nieskomplikowanych gier RPG, rozwijać, poprawiając jej statystyki. Nie wszyscy bohaterowie dostępni są od początku. Dużą część z nich odblokowujemy wraz z zaliczaniem kolejnych etapów.

Twórcy przygotowali również tryb multiplayer, który pozwala dwójce graczy ramię w ramię zmierzyć z się z Doktorem Dundersztycem. Dodatkowy uczestnik zabawy, podobnie jak w pozycjach z cyklu LEGO, może dołączyć się do niej w każdej chwili.

Oprawa graficzna została wykonana w technologii cel-shading, dzięki czemu twórcom udało się odwzorować charakterystyczny styl znany z telewizyjnego serialu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 5,9 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,9 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Phineas and Ferb Across 2nd Dimension

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Phineas and Ferb Across 2nd Dimension

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move
NDS
PS3
Wii
PSP