Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSAND
Okładka PES 2017 -Pro Evolution Soccer- (iOS)

PES 2017 -Pro Evolution Soccer-

Przenośna wersja gry sportowej Pro Evolution Soccer 2017. Produkcja przeznaczona na smartfony i tablety z systemami iOS i Android została oparta na popularnym trybie myClub. Zabawa polega na zbieraniu kart z piłkarzami, z których tworzymy drużynę marzeń.

Sportowe | zagraj za darmo | piłka nożna

Okładka PES 2017 -Pro Evolution Soccer- (iOS)

producent: Konami

wydawca: Konami

Strona oficjalna

data premiery gry:

23maj2017

iOS AND

PES 2017 -Pro Evolution Soccer- na platformę AND i iOS to darmowa mobilna wersja gry Pro Evolution Soccer 2017, za którą odpowiada firma Konami. Tytuł wymaga stałego połączenia z internetem.

Mechanika

Jest to uproszczona edycja konsolowej odsłony, opierająca się na trybie myClub. Polega on na tworzeniu własnych drużyn z kart kupowanych w paczkach za monety zdobywane podczas zabawy lub nabywane w ramach mikropłatności. Możliwe jest także wyszukiwanie interesujących piłkarzy i branie udziału w aukcjach.

Zbudowanym zespołem rozgrywamy spotkania, w których przejmujemy bezpośrednią kontrolę nad zawodnikami. Deweloperzy przygotowali dwie możliwości sterowania – przy pomocy gestów oraz wirtualnych przycisków. Mechanika rozgrywki nie jest tak rozbudowana jak w konsolowej odsłonie, PES 2017 -Pro Evolution Soccer- nie może się też pochwalić równie zaawansowaną fizyką, ale jak na warunki oferowane przez dotykowe ekrany, gra robi duże wrażenie i oferuje odpowiedni balans pomiędzy zręcznościową a taktyczną zabawą.

Tryby gry

Wymóg stałego połączenia z internetem nie oznacza, że mecze rozgrywamy tylko z innymi graczami, gdyż produkcja umożliwia potyczki ze sztuczną inteligencją. Oprócz tego dostępne są dwa główne tryby multiplayer – Local Match (mecz lokalny) i Online Match (mecz sieciowy).

Kwestie techniczne

PES 2017 -Pro Evolution Soccer- w wersji na platformę AND i iOS to jedna z najładniejszych gier piłkarskich dostępnych na smartfonach i tabletach. Topowi zawodnicy zostali dokładnie odwzorowani, wykonują swoje flagowe ruchy i zagrania, a animacja jest płynna i naturalna.

Inne

PES 2017 -Pro Evolution Soccer- na platformę AND i iOS powstało we współpracy z kilkoma słynnymi klubami, jak FC Barcelona, Liverpool czy Borussia Dortmund. Dzięki temu możemy zatrudnić takich piłkarzy jak Lionel Messi, Neymar, Luis Suarez, Andres Iniesta czy Gerard Pique.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do PES 2017 -Pro Evolution Soccer-

Wymagania wiekowe PES 2017 -Pro Evolution Soccer-

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe PES 2017 -Pro Evolution Soccer-

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
iOS
AND