Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Perfect World Mobile (AND)
OkładkaPerfect World Mobile (AND)

Perfect World Mobile

Mobilna gra z gatunku MMORPG, oferująca sporych rozmiarów świat fantasy, szereg odmiennych klas i ras, a także zręcznościowy system walki. Produkcja została opracowana przez doświadczonych programistów z chińskiej firmy Tencent.

RPG | TPP | fantasy | PvP | PvE | MMORPG | MMO

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Perfect World Mobile Premiera

6mar2019

AND iOS

producent: Tencent wydawca: Tencent Strona oficjalna

Gry podobne do Perfect World Mobile

Albion Online

Fantasy Westward Journey

AxE: Alliance vs Empire

Perfect World Mobile jest produkcją należącą do gatunku MMORPG, z akcją osadzoną w dość klasycznym świecie fantasy. Tytuł jest mobilną konwersją znanej z komputerów gry Perfect World i oferuje rozległy świat gry, całkiem rozbudowaną rozgrywkę oraz atrakcyjną oprawę audiowizualną. Za jego stworzenie odpowiada firma Tencent – chiński gigant, mający olbrzymie doświadczenie w tworzeniu gier tego typu.

Mechanika

Perfect World Mobile to typowa gra MMORPG. Zabawę zaczynamy od stworzenia postaci, wybierając z kilku dostępnych ras (np. Human, Untamed czy Winged Elf) oraz klas (m.in. Blademaster, Barbarian, Archer, Wizard czy Cleric). Następnie zaczynamy właściwą grę, w czasie której akcję obserwujemy z perspektywy TPP.

Rozgrywka polega na eksplorowaniu lokacji (świat gry jest naprawdę duży – liczy sobie przeszło 60 tys. kilometrów kwadratowych) i walce z przeciwnikami. Kluczową rolę odgrywa również rozwój bohatera i posiadanego przez niego ekwipunku. System walki jest zręcznościowy i budzi skojarzenia z takimi tytułami, jak TERA czy Black Desert Online.

Gracze mają możliwość łączenia się w gildie i wspólnego wykonywania różnorakich zadań. Nie brakuje także rywalizacji PvP.

Tryby gry

W Perfect World Mobile możemy grać wyłącznie z innymi – podstawą rozgrywki jest sieciowy tryb wieloosobowy, przygotowany z myślą o dużej liczbie graczy.

Kwestie techniczne

Perfect World Mobile posiada trójwymiarową oprawę graficzną o dość charakterystycznym, barwnym stylu artystycznym, przywodzącym na myśl kreskówki (graczom zaznajomionym z gatunkiem MMORPG może przypominać na przykład megahit studia Blizzard Entertainment – World of Warcraft). Gra prezentuje się bardzo dobrze jak na produkcję mobilną – nie brakuje szczegółowych modeli postaci i świata gry oraz widowiskowych efektów obrazujących czary i zdolności specjalne poszczególnych postaci.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Perfect World Mobile: 12+

Perfect World Mobile Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS