Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Panzar: Forged by Chaos (PC)
OkładkaPanzar: Forged by Chaos (PC)

Panzar: Forged by Chaos PC

Ukierunkowana na zmagania w sieci gra RPG. Akcja produktu dzieje się w rozdartej pomiędzy sferą materialną i duchową krainie Terra.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | MMO | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Panzar: Forged by Chaos Premiera PC

3kwietnia2012

producent: Panzar Studio wydawca: Troxit Services Ltd Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Panzar: Forged by Chaos

Guild Wars

EverQuest II

Dark Age of Camelot

Panzar: Forged by Chaos to ukierunkowana na zmagania w sieci gra RPG, będąca efektem działań cypryjskiej firmy Troxit Services Ltd i należącej do niej ekipy Panzar Studio. Akcja produktu dzieje się w rozdartej pomiędzy sferą materialną i duchową krainie Terra, zaś elastyczność projektu pozwala użytkownikom zarówno na samodzielną eksplorację całego świata fantasy, jak i działania wymagające większej liczby uczestników.

Gracz może wcielić się w przedstawiciela jednej z czterech ras: ludzi, krasnoludów, orków i elfów, a następnie dokonać wyboru spomiędzy takiej samej liczby klas postaci, które przyporządkowane są odpowiednio do wirtualnych bóstw, zaopatrujących swoich podopiecznych w nadzwyczajne moce. Dalszy etap rozgrywki polega na rozwoju umiejętności bohatera, realizowaniu otrzymanych zadań, gromadzeniu punktów doświadczenia, kompletowaniu pancerza i uzbrojenia oraz poszukiwaniu artefaktów. Prócz tego Panzar: Forged by Chaos pozwala na zapisanie się do szkół magii i poznanie zaklęć użytecznych w walce z wrogami, będącej motorem napędowym sieciowej kampanii.

Produkcja grupy Panzar Studio kładzie duży nacisk na interakcję z postaciami niezależnymi (NPC) oraz angażowanie się w grę wieloosobową, uwzględniającą m.in. wspólne wykonywanie questów oraz potyczek w trybie deathmatch, gdzie jednocześnie może zmierzyć się ze sobą nawet 64 śmiałków. Ważnym elementem tytułu jest ponadto oprawa wizualna, wykonana w całości na silniku CryENGINE 3, obsługującym efekty graficzne w standardzie DirectX11.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 2-64  

Ocena użytkowników: 8,2 / 10 na podstawie 138 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.4 / 10 na podstawie 54 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Panzar: Forged by Chaos: 12+

Panzar: Forged by Chaos Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GTX lub lepszy)
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe