Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Out of the Park Baseball 15 (PC)
OkładkaOut of the Park Baseball 15 (PC)

Out of the Park Baseball 15 PC

Kolejna z części popularnej serii sportowej, poświęconej mało popularnej u nas dyscyplinie sportowej, jaką jest baseball.

Sportowe | manager | baseball

Out of the Park Baseball 15 Premiera PC

18kwietnia2014

producent: Out of the Park Developments wydawca: Out of the Park Developments Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Out of the Park Baseball 15 to kolejna z odsłon wiodącej serii gier sportowych, poświęconych mało popularnej u nas – za to uwielbianej przez Amerykanów - dyscyplinie sportu, jaką jest baseball. Jak co roku, odpowiedzialne za cykl studio OOTP Developments wprowadziło do swej gry ogromną liczbę nowości i usprawnień, czyniącąc z niej najbardziej kompletną i realistyczną z dotychczas wydanych części serii.

W grze prowadzimy do chwały własną drużynę baseballową. Jako menadżer zespołu odpowiedzialni jesteśmy za ustalenie składu, transfery zawodników, wyławianie młodych talentów w corocznych draftach oraz negocjacje z agentami i zawodnikami. Musimy również mieć oko na naszych podopiecznych z zespołu juniorów i z uwagą śledzić rozwój wydarzeń w konkurencyjnych ligach, gdzie skauci ustawicznie poszukują obiecujących graczy. Do naszych obowiązków należy również dbanie o zaplecze treningowe i odpowiedni sztab specjalistów, którzy pomogą nam w drodze do kolejnych zwycięstw.

Do wyjątkowo szerokiej gamy licencjonowanych drużyn i zawodników, jaką otrzymaliśmy w ubiegłorocznej odsłonie, dołączono 7 kolejnych lig z Japonii, Korei, Tajwanu, Meksyku, Kuby, Holandii i Włoch. Rywalizację w grze toczyć możemy zarówno w klasycznym trybie kariery, jak i w rozgrywkach od początku do końca stworzonych przez siebie. Gra toczy się wtedy pomiędzy fikcyjnymi drużynami, gdzie twarze zawodników kreowane są przez specjalnie do tego celu zaprojektowany generator. Dla fanów i znawców historii baseballu największą gratką jest zapewne możliwość odtworzenia dowolnego z historycznych sezonów ligi, jakie rozegrały się w latach 1871-2013.

Wśród wartych odnotowania nowości, jakie niesie ze sobą edycja 2015, wymienić warto przemodelowany interfejs, dostosowany do pracy w formacie 16:9 i 16:10. Zmianie uległo szereg istotnych elementów menu, dzięki czemu w grze łatwiej odnajdą się początkujący menadżerowie. Istotnym modyfikacjom uległ ekran historii zawodników, zawierający teraz o wiele więcej informacji oraz opcje zarządzania drużyną. Poprawiono AI komputera oraz sieciową funkcjonalność gry.

W warstwie wizualnej zastosowano jeszcze lepszy silnik 3D. Engine gry pozwala także na zaimportowanie kluczowych akcji i powtórek, zapisanych w formacie .dae i obejrzenie ich w jeszcze lepszej jakości niż dotychczas. Usprawniono również procedury odwzorowujące autentyczne oddziaływania fizyczne, co wpływa m.in. na tor lotu piłki baseballowej.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Out of the Park Baseball 15: Odpowiednia dla każdego wieku.

Out of the Park Baseball 15 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 GT lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7/8