Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Baseball Mogul 2014 (PC)
OkładkaBaseball Mogul 2014 (PC)

Baseball Mogul 2014 PC

Kolejna odsłona popularnego managera baseballowego. Tytuł oferuje aktualne składy oraz możliwość odegrania historycznych meczy ze wszystkich sezonów baseballowej ligi w latach 1901 – 2013. Gra doczekała się również kilku mniejszych i większych innowacji.

Sportowe | manager | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Baseball Mogul 2014 Premiera PC

25marca2013

producent: Sports Mogul Inc. wydawca: Sports Mogul Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Baseball Mogul 2014 to szesnasta odsłona serii symulatora baseballu, w której wcielamy się w managera wybranej drużyny. Za produkcję odpowiada firma Sports Mogul, specjalizująca się w produkcji gier z tej serii, a także kolejnych odsłon Football Mogula.

Seria konsekwentnie jest rozwijana od lat i każda kolejna edycja przynosi szereg poprawek i innowacji, jednocześnie nie wywracając znanej i lubianej formuły do góry nogami. Wcielamy się więc w managera drużyny baseballowej, którego zadaniem jest poprowadzić swoich podopiecznych do zwycięstwa w lidze.

Tytuł skupia się nie tylko na kupowaniu i sprzedawaniu poszczególnych zawodników. Do naszych zadań należy także poszukiwanie młodych talentów, ustalanie taktyk dla całej drużyny i pojedynczych sportowców, trenowanie ich i nie tylko. Oprócz tego na głowie gracza znajdują się również kwestie niezwiązane bezpośrednio z drużyną, ponieważ musimy dbać o promocję meczy, ustalać ceny wejściówek, a także udzielać licencji i koncesji.

Produkcja posiada bardzo obszerną bazę zawodników. W Baseball Mogul 2014 odwzorowano wszystkie sezony i graczy z lat 1901-2013. Łącznie do w grze znajdziemy ponad 17,5 tys. zawodników, a także ponad milion linijek danych określających poszczególne statystyki, wyniki itd.

Oprawa graficzna w porównaniu do edycji 2013 nie zmieniła się diametralnie. Twórcy zatroszczyli się jedynie o kilka nowych animacji. Ponadto wprowadzono możliwość edytowania koloru skóry zawodników oraz ich strojów.

Produkcja jest w pełni kompatybilna z poprzedniczkami, co oznacza, że można przenosić zapisane stany gry z każdej wcześniejszej odsłony.

Ostatnia modyfikacja 19 kwietnia 2013

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Baseball Mogul 2014: Odpowiednia dla każdego wieku.

Baseball Mogul 2014 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600 MHz
  • 512 MB RAM (2 GB - Vista/7/8)
  • karta grafiki 256 MB
  • (GeForce 7800 lub lepszy)
  • 350 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8