Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Baseball Mogul 2013 (PC)
OkładkaBaseball Mogul 2013 (PC)

Baseball Mogul 2013 PC

Baseball Mogul 2013 jest piętnastą odsłoną serii menedżerów sportowych poświęconych ulubionej dyscyplinie Amerykanów. Gracz ma okazję zająć się prowadzeniem drużyny baseballowej i wziąć udział w rozgrywkach prowadzonych na przestrzeni ponad stu lat (1901-2012).

Sportowe | manager | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Baseball Mogul 2013 Premiera PC

3kwietnia2012

producent: Sports Mogul Inc. wydawca: Sports Mogul Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Rozwijana od 1997 roku seria Baseball Mogul uznawana jest za jeden z najlepszych cykli menedżerów sportowych o tematyce baseballu. Przygotowując Baseball Mogul 2013 deweloperzy ze studia Sports Mogul postanowili wzbogacić doskonale znaną fanom mechanikę rozgrywki o nowe elementy, w tym nowy silnik symulacji meczów play-by-play oraz zaktualizowaną bazę danych o zespołach i zawodnikach (17 tys. nazwisk autentycznych baseballistów).

Wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, gracz pełni rolę menedżera, właściciela oraz trenera drużyny baseballowej. Do jego obowiązków należy m.in. negocjowanie kontraktów z zawodnikami, łowienie talentów i dokonywanie transferów, ustalanie składu drużyny, zarządzanie koncesjami oraz wyznaczanie cen biletów.

Gra oferuje możliwość pokierowania dowolnym zespołem z bazy danych obejmującej rozgrywki amerykańskiej ligi baseballowej w latach 1901-2012, a także stworzenie własnej drużyny i zawodników. Wśród zmian wprowadzonych w Baseball Mogul 2013 największe znaczenie ma nowy silnik play-by-play. Pozwala on z dużą dokładnością odwzorować prawdopodobieństwo wydarzeń na boisku, dzięki czemu element symulacji meczów nie ogranicza się do losowo generowanych cyfr, a działania gracza mają wyraźny wpływ na końcowy rezultat każdego spotkania.

Deweloperzy zdecydowali się również rozbudować system statystyk wykorzystywanych do tworzenia sieciowych rankingów. Dzięki temu porównania osiągnięć poszczególnych graczy są bardziej dokładne i miarodajne.

Gra Baseball Mogul 2013 jest w pełni kompatybilna z wcześniejszymi odsłonami cyklu. Co za tym idzie gracze mogą korzystać z zapisów stanu rozgrywki dokonanych w poprzednich grach z tej serii. Ułatwiono również możliwość własnoręcznej edycji plików z bazy danych.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Baseball Mogul 2013: Odpowiednia dla każdego wieku.

Baseball Mogul 2013 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600 MHz
  • 512 MB RAM
  • 300 MB HDD
  • Windows XP/Vista/7