Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Out of the Park Baseball 14 (PC)
OkładkaOut of the Park Baseball 14 (PC)

Out of the Park Baseball 14 PC

Produkcja w której wcielamy się w managera jednej z drużyn z najsławniejszej baseballowej ligi świata - Major League Baseball. Tytuł posiada pełną licencję, dzięki czemu znajdziemy w grze wszystkie drużyny i większość zawodników.

Sportowe | manager | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Out of the Park Baseball 14 Premiera PC

15kwietnia2013

producent: Out of the Park Developments wydawca: Out of the Park Developments Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Out of the Park Baseball 14

Baseball Mogul 2013

Baseball Mogul 2014

Baseball Mogul 2013

Out of the Park Baseball 14 to kolejna odsłona popularnego managera beseballu. Za produkcję odpowiada firma Out of the Park Developments, która produkuje niemal wyłącznie gry z serii OOTPB.

Gracz wciela się w managera drużyny baseballowej. Do jego zadań należy niemal wszystko, co wiąże się z zarządzaniem ekipą sportową. Należy więc dbać o kondycję fizyczną swoich podopiecznych. Doglądać ich zdrowia psychicznego, zawierać kontrakty i negocjować je, utrzymywać kontakty ze sponsorami i prasą. Dodatkowo trzeba poszukiwać nowych talentów, bądź też wynajmować osoby, które zrobią to za nas. Oczywiście należy również ustalać strategię przed i w trakcie meczów, dokonywać zmian i reagować na sytuację zaistniałą na boisku.

Tytuł umożliwia zabawę w kilku trybach dla jednego gracza. Produkcja oferuje zmagania w karierze, którą zaczynamy będąc nikomu nieznanym managerem, a kończymy jako sławny trener. Oprócz tego udostępniono opcję odgrywania historycznych sezonów z lat 1871 – 2012. Można to robić także uczestnicząc w lidze wymyślonej przez siebie, w której to gracz ustala zasady. Do dyspozycji graczy oddano również tryb multiplayer przez internet.

Out of the Park Baseball 14 posiada pełną licencję ligi baseballowej - Major League Baseball. Dzięki temu tytuł oferuje wszystkie drużyny i tysiące zawodników, którzy są odpowiednikami prawdziwych sportowców z sezonu 2013 i nie tylko. Dodatkowo w grze spotkamy również graczy z niższych lig.

Względem poprzednich części usprawniono technologię odpowiedzialną za grę. Dopracowano także system statystyk i raportów. Oprócz tego, produkcja doczekała się zmodernizowanej sztucznej inteligencji, która stawia przed graczem jeszcze większe wyzwanie.

Oprawa graficzna ogranicza się do wyświetlania na ekranie przeróżnych statystyk i tabelek, które opisują wszystkie mankamenty i niuanse produkcji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 4.8 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Out of the Park Baseball 14: Odpowiednia dla każdego wieku.