Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Open Kart (PC)

Open Kart PC

Gra sportowa, w której stajemy się jednym z wielu profesjonalnych kierowców kartów i możemy wykazać się swymi umiejętnościami startując w trzech różnych mistrzostwach.

Wyścigi | gokarty

PC Windows
Okładka Open Kart (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15maja2001

10czerwca2004

pudełko PL

Open Kart pozwala graczom na wzięcie udziału w ekscytujących wyścigach kartów, pojazdów niewielkich rozmiarów, przypominających popularne GO-Karty, leczy dysponującymi dużo większą mocą , dzięki której mogą osiągać prędkość do 120mph. Stajemy się jednym z profesjonalnych kierowców startujących w trzech różnych mistrzostwach, a każda z naszych wygranych przysporzy nam nie tylko wiele satysfakcji, lecz przede wszystkim dodatkową ilość pieniędzy, które pozwolą nam zmodernizować stary pojazd (nowy silnik, lepsze hamulce, opony itp.) lub nawet kupić nowy. W grze znajduje się dwadzieścia prawdziwych torów wyścigowych (zarówno halowych jak i otwartych) umiejscowionych w dziesięciu krajach. Na każdym z nich możemy ścigać się kartami należącymi do trzech klas pojemności silnika: 100 cc, 125 cc oraz 250 cc.

  • Duży realizm rozgrywki, zaawansowany model fizyczny jazdy.
  • Opcje rozgrywki wieloosobowej za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu z możliwością gry do ośmiu osób równocześnie.
  • Kilka trybów gry: Arcade mode, Career mode, Ghost mode.
  • Każdy komputerowy oponent charakteryzuje się indywidualnymi cechami i stylem jazdy.
  • Zmienne warunki atmosferyczne.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1CD

Ocena czytelników: 6,4 / 10 na podstawie 137 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Open Kart

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Open Kart

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 350 MHz, 64 MB RAM, karta grafiki 16 MB (Riva TNT lub lepsza), 180 MB HDD, Windows 95/98/Me/2000

Kolejne gry z Microids w ofercie CD Projektu

wiadomość12 czerwca 2002

Firma CD Projekt poinformowała, że podpisała z firmą Microids umowę dotyczącą dystrybucji czterech doskonałych gier na terenie Polski, Czech i Słowacji.