
Data wydania: 4 czerwca 2002
Dzięki tej grze także i wy możecie poczuć się tak jak kiedyś wielokrotny mistrz F1 - Michael Schumacher i wziąć udział w serii ekscytujących wyścigów może nieco mniejszymi ale i tak bardzo szybkimi „mini-bolidami”.
Gracze
Większość wybitnych kierowców najbardziej prestiżowych wyścigów Świata - Formuły 1, rozpoczynała swoje kariery zasiadając za kierownicami o wiele mniejszych maszyn - gokartów. Nie inaczej było w przypadku Michaela Schumachera, kilkukrotnego Mistrza Świata F1. Dzięki sygnowanej jego nazwiskiem grze Michael Schumacher Racing World Kart 2002 także i wy możecie poczuć się jak on i wziąć udział w serii ekscytujących wyścigów może nieco mniejszymi ale i tak bardzo szybkimi „mini-bolidami”.
Autor opisu gry: Mariusz Klamra
Platformy:
PC WindowsAngielskie napisy i dialogi
Producent: Paraworld
Wydawca: JoWooD Entertainment AG
Gry podobne:
JoWood wypuścił do sklepów wyścigi gokartów, firmowane nazwiskiem wielokrotnego mistrza Formuły 1, Michaela Schumachera. Michael Schumacher Racing World Kart 2002, gdyż tak brzmi pełna wersja gry, umożliwia rywalizację na szesnastu znanych torach kartingowych z najlepszymi kierowcami tych małych wyścigówek.
gry
Tomasz Pyzioł
20 września 2002 14:44
Popularne pliki do pobrania do gry Michael Schumacher Racing World Kart 2002.
Wymagania sprzętowe gry Michael Schumacher Racing World Kart 2002:
PC / Windows
Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium III 650MHz, 128MB RAM, 32MB akcelerator 3D.
Średnie Oceny:
Średnia z 115 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.