Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Michael Schumacher World Tour Kart 2004 (PC)

Michael Schumacher World Tour Kart PC

Michael Schumacher World Tour Kart 2004

Gra wyścigowa sygnowana nazwiskiem wielokrotnego mistrza świata Formuły 1 Michaela Schumachera (1994, 1995, 2000, 2001, 2002, 2003), w której zasiadamy za kierownicą tytułowego gokarta.

Wyścigi | gokarty

PC Windows
Okładka Michael Schumacher World Tour Kart 2004 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

22kwietnia2004

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gra wyścigowa sygnowana nazwiskiem wielokrotnego mistrza świata Formuły 1 Michaela Schumachera (1994, 1995, 2000, 2001, 2002, 2003), w której zasiadamy za kierownicą tytułowego gokarta. Jest to oficjalna kontynuacja wydanej w 2002 roku gry „Michael Schumacher World Kart 2002”. Podstawowe usprawnienie sequela to większa ilość torów, na których będzie można rozegrać zawody. Zawodnicy ścigają się na Kubie, w Peru, Japonii, Sydney, USA i Szwajcarii przy czym na każde z tych miejsc przypada po kilka tras. Tory zlokalizowano zarówno w zamkniętych halach, jak i na otwartych obiektach.

Tytułowy tryb World Tour składa się z serii wyścigów o rosnącym poziomie trudności. Pomimo tego, iż gra posiada rozbudowane tryby dla pojedynczego gracza (trening, szybki wyścig, mistrzostwa), to jej główną atrakcją są rozgrywki sieciowe. Gracze mogą stawać do pojedynków jeden na jednego lub startować w większych zawodach, w których do wyścigu przystępuje znaczna grupa zawodników (maksymalnie może być ich dziesięciu). Posiadany gokart można modyfikować, obejmuje to zarówno kwestie techniczne (silnik, hamulce itd.), jak i sferę wizualną (kolor, naklejki itp.). Elementy te zdobywa się w formie nagród za wygrywanie kolejnych imprez, warto też zaznaczyć, iż w finale na gracza czeka sam Michael Schumacher. Dostępne gokarty podzielono na kilka klas, w skład każdej z nich wchodzą modele o porównywalnych osiągach i mocy.

Licznych usprawnień doczekała się oprawa wizualna produktu, tak aby dopasować widowiskowość grafiki do możliwości współczesnych kart graficznych. Drobne zmiany objęły też model jazdy, który jest teraz bardziej realistyczny. Gracz może obserwować wyścig z wielu różnych kamer.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 10  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 82 głosów czytelników.

Gry podobne do Michael Schumacher World Tour Kart

Klasyfikacja PEGI Michael Schumacher World Tour Kart

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Michael Schumacher World Tour Kart

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • CPU AMD/Intel 600MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D 32MB
  • 250MB na hdd
  • Windows 98/ME/2K/XP
  • Direct-X 9.0b