Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCX360
Okładka Omerta: City of Gangsters - The Japanese Incentive (PC)

Omerta: City of Gangsters - The Japanese Incentive

Pierwsze duże rozszerzenie do gangsterskiej strategii ekonomicznej Omerta: City of Gangsters. The Japanese Incentive zawiera nową kampanię fabularną, rozgrywaną na niedostępnych wcześniej terenach.

To jest dodatek do gry Omerta: Miasto Gangsterów.

Strategiczne | ekonomiczne | turowe | gangsterskie | dwudziestolecie międzywojenne

Okładka Omerta: City of Gangsters - The Japanese Incentive (PC)

data premiery gry:

anulowana

X360

5gru2013

PC

Omerta: City of Gangsters – The Japanese Incentive to pierwsze duże rozszerzenie do gangsterskiej strategii ekonomicznej studia Haemimont Games, twórców serii Tropico oraz Imperium Romanum.

Dodatek wprowadza nową kampanię fabularną, rozgrywającą się na przedmieściach oraz niedostępnych dotąd dzielnicach miasta Atlantic City. Podobnie jak w wypadku oryginału, akcja The Japanese Incentive została osadzona w latach 20-tych XX wieku, czyli w czasach, w których w Stanach Zjednoczonych panowała prohibicja, a różnego rodzaju mafie rosły niczym grzyby po deszczu.

Fabuła The Japanese Incentive pozwala poznać kilka nowych postaci o ciekawych umiejętnościach. Jedną z nich jest młoda Japonka Mikoto, która w walce posługuje się kataną. Da się też wynająć kierowcę – jego usługi przydają się np. wtedy, gdy trzeba szybko opuścić obrabowany właśnie bank. W zależności od potrzeb, zaczeka on na naszych ludzi w eleganckim samochodzie lub opancerzonym pojeździe. Ponadto arsenał mafii poszerzył się o przenośny karabin maszynowy oraz miotacz ognia. Ten ostatni pozwala podpalać wrogów i wzniecać pożary na polu bitwy.

Główne założenia rozgrywki pozostały niezmienione. Nadal mamy do czynienia z podziałem na warstwę strategiczno-ekonomiczną oraz taktyczną walkę. Ta pierwsza obejmuje wszelkie zakulisowe działania mafii – przekupywanie urzędników, handel nielegalnymi towarami, zarządzanie wykupionymi instytucjami, przeprowadzanie różnych inwestycji, awansowanie podwładnych itd. The Japanese Incentive wprowadza do gry nowe rodzaje budynków – agencję ochroniarską oraz warsztat samochodowy – z których usług można skorzystać do usprawnienia naszej działalności przestępczej. Natomiast jeśli chodzi o rozgrywane w turach starcia, twórcy poprawili nieco sztuczną inteligencję wrogów, dzięki czemu lepiej radzą sobie w walce.

Poziom oprawy wizualnej nie uległ zmianie w stosunku do oryginalnego Omerta: City of Gangsters. Trójwymiarowa grafika nadal wygląda dość przeciętnie, ale za to może pochwalić się sporą ilością szczegółów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 5,3 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Gry podobne do Omerta: City of Gangsters - The Japanese Incentive

Klasyfikacja PEGI Omerta: City of Gangsters - The Japanese Incentive

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Omerta: City of Gangsters - The Japanese Incentive

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Quad Core 2 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7/8
  • łącze internetowe
Omerta: City of Gangsters – The Japanese Incentive pierwszym dodatkiem do gangsterskiej gry strategicznej
Omerta: City of Gangsters – The Japanese Incentive pierwszym dodatkiem do gangsterskiej gry strategicznej

wiadomość13 listopada 2013

Omerta: City of Gangsters – The Japanese Incentive to tytuł pierwszego rozszerzenia do strategii ekonomicznej twórców Tropico. Dodatek pozwala rozegrać nową kampanię fabularną, urozmaica mafijny arsenał, a także poprawia AI wrogów.

PC
X360