Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXONEPS4SwitchPC
Okładka OK K.O.! Let's Play Heroes (XONE)

OK K.O.! Let's Play Heroes

Klasyczny dwuwymiarowy beat 'em up z elementami RPG, który oparty został na serialu animowanym telewizji Cartoon Network pod tytułem OK K.O.! Po prostu walcz.

Akcji | seriale animowane | elementy RPG | 2D | beat 'em up

Okładka OK K.O.! Let's Play Heroes (XONE)

data premiery gry:

23sty2018

PC PS4 XONE

30paź2018

Switch

OK K.O.! Let’s Play Heroes to kolorowy dwuwymiarowy beat 'em up z elementami RPG. Deweloperem tytułu jest uznane kanadyjskie studio Capybara Games, mające na koncie gry, takie jak Critter Crunch, Might & Magic: Clash of Heroes i Super Time Force. Produkcja została oparta na serialu animowanym telewizji Cartoon Network z 2016 roku, który w Polsce znany jest pod tytułem OK K.O.! Po prostu walcz. Twórcy współpracowali blisko z Ianem Jones-Quartey'em, oryginalnym scenarzystą i autorem kreskówki.

Fabuła

Akcja OK K.O.! Let’s Play Heroes rozgrywa się w typowym amerykańskim centrum handlowym o nazwie Lakewood Plaza. Główny bohater gry, nastoletni chłopak o imieniu K.O., pracuje w sklepie spożywczym, a jego marzeniem jest zostanie najwspanialszym bohaterem na świecie. W wypełnieniu tego celu pomagają mu inni herosi odwiedzający na co dzień galerię handlową.

Historia tytułu oparta jest na oryginalnym scenariuszu, nieobecnym w serii telewizyjnej. Lord Boxman, nemezis protagonisty, wysyła swoją armię robotów i odbiera bohaterom ich siłę oraz umiejętności. Osłabieni herosi muszą stawić czoła nowemu zagrożeniu i pokonać wszystkich przeciwników.

Mechanika

OK K.O.! Let’s Play Heroes jest typowym dwuwymiarowym beat 'em upem, w którym gracze kontrolują postacie walczące przy pomocy zróżnicowanych ataków, ruchów specjalnych oraz kombosów. Przez większą część czasu pokonujemy linearne lokacje, przedstawiające różne zakątki Lakewood Plaza, walcząc z licznymi mechanicznymi wrogami oraz bossami. Po drodze wykonujemy również questy zlecone przez napotkane postacie. Za nasze osiągnięcia nagradzani jesteśmy nowymi ciosami i zdolnościami.

Kwestie techniczne

Dwuwymiarowa oprawa graficzna OK K.O.! Let’s Play Heroes stworzona została w tym samym stylu co serial animowany. Podczas zabawy słyszmy również muzykę oraz aktorów głosowych znanych z telewizji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do OK K.O.! Let's Play Heroes

Klasyfikacja PEGI OK K.O.! Let's Play Heroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe OK K.O.! Let's Play Heroes

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, 7 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core i3, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 680 lub lepsza, 7 GB HDD, Windows 7 64-bit

PC
PS4
XONE
Switch