Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePCPS4Switch
Okładka Of Mice and Sand: Revised (PC)

Of Mice and Sand: Revised

Zabawna gra strategiczna, która stawia gracza w roli dowódcy pustynnego statku i jego złożonej z gryzoni załogi. Produkcja stanowi poprawioną wersję znanego z Nintendo 3DS Of Mice and Sand.

Strategiczne | postapokalipsa | 2D | humorystyczne | side-scroll | crafting

Okładka Of Mice and Sand: Revised (PC)

data premiery gry:

11sty2018

Switch

28mar2018

PC

29mar2018

PS4
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygotowane z myślą o PC, PS4 i Switch Of Mice and Sand: Revised jest dwuwymiarową grą strategiczną, w której dowodzimy złożoną z gryzoni załogą ogromnego pojazdu poruszającego się po odległej, pustynnej planecie. Produkcja jest poprawioną wersją Of Mice and Sand, wydanego na przenośnej konsoli Nintendo 3DS w czerwcu 2017 roku. Za jej stworzenie odpowiada firma Arc System Works, autorzy m.in. serii Guilty Gear.

Mechanika

Wydane na PC, PS4 i Switch Of Mice and Sand: Revised jest typową grą strategiczną, przywodzącą na myśl takie tytuły jak Fallout Shelter czy This War of Mine. Naszym zadaniem jest wykopywanie przedmiotów ukrytych pod piaskami pustyni. Wykorzystujemy do tego celu potężny piaskowy pojazd oraz jego mysią załogę. Nasz wehikuł przemierza kolejne lokacje, a my mamy możliwość przydzielenia myszom konkretnych zadań, a także rozbudowania go o kolejne sekcje (np. sypialnie, warsztaty), a nawet bronie, potrzebne do radzenia sobie z zagrożeniami. Zgromadzony złom wykorzystujemy do tworzenia przeróżnych przedmiotów dzięki rozbudowanemu systemowi rzemiosła. Wersja Revised wzbogaca zawartość znanego z Nintendo 3DS pierwowzoru o nowe mapy i przeciwników.

Tryby gry

Of Mice and Sand: Revised posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Gra Of Mice and Sand: Revised na PC, PS4 i Switch ma bardzo prostą, dwuwymiarową oprawę graficzną, wykonaną w oldskulowym stylu. Oznacza to, że mamy do czynienia z niską rozdzielczością i wyraźnie widocznymi pikselami. Nie znaczy to, że jest to brzydka gra. Uwagę zwracają ciekawe projekty lokacji i stonowane, ale wyraziste barwy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 40,00 PLN

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Of Mice and Sand: Revised

Klasyfikacja PEGI Of Mice and Sand: Revised

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Of Mice and Sand: Revised

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Celeron G1620 2.7 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD 3000 lub lepsza
  • 250 MB HDD
  • Windows 7/8.1/10
Switch
PC
PS4