Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka notmycar (PC)

notmycar PC

Udostępniona w modelu free-to-play samochodowa gra akcji należąca do podgatunku battle royale. Gracze siadają za sterami zróżnicowanych pojazdów i walczą ze sobą, dopóki na placu boju nie pozostanie tylko jeden z nich.

Akcji | samochodowe | sieciowe | multiplayer | indie | Battle Royale

PC Windows
Okładka notmycar (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

notmycar jest grą akcji przygotowaną z myślą o trybie wieloosobowym i należącą do podgatunku battle royale (reprezentowanego m.in. przez Fortnite: Battle Royale, PUBG oraz Apex Legends). W produkcji tej walczymy z innymi graczami, kierując jednym z wielu zróżnicowanych pojazdów. Za opracowanie tego tytułu odpowiada firma NMC Studios; jest to debiutancki projekt tego dewelopera. Wydawcą jest Skybound Games.

Mechanika

notmycar jest u swoich podstaw klasyczną produkcją z gatunku battle royale. Gracze zostają zrzuceni na mapę, a ich zadaniem jest znalezienie broni i amunicji, a następnie wyeliminowanie wszystkich rywali. Rozgrywka kończy się w momencie, kiedy na planszy pozostaje tylko jeden zawodnik. By przyspieszyć przebieg gry i dodać zabawie intensywności, mapa stopniowo się kurczy.

Szczególną cechą notmycar jest to, że zamiast piechura kontrolujemy pojazd, dzięki czemu rozgrywka przypomina raczej tytuły takie jak Twisted Metal czy Vigilante 8. Powoduje to, że starcia stają się jeszcze bardziej dynamiczne – samochody poruszają się w końcu znacznie szybciej od ludzi, a do tego w ich przypadku dużo trudniej o zabawę koncentrującą się na taktyce czy ukrywaniu się. W notmycar liczy się głównie rozwałka.

Warto przy tym odnotować, że pojazdów nie znajdujemy na mapie – jesteśmy od razu zrzucani na planszę w wybranej maszynie (do dyspozycji mamy różne modele). Co ciekawe, wygląd pojazdu można też dopasować do swoich oczekiwań, wykorzystując do tego celu specjalne lakiery, chorągwie i grafiki.

Tryby gry

W notmycar możemy grać wyłącznie z innymi. Podstawą rozgrywki jest tutaj sieciowy tryb wieloosobowy.

Kwestie techniczne

notmycar posiada przyzwoitą, trójwymiarową oprawę graficzną, która jest utrzymana w dość realistycznej konwencji. Zarówno modele poszczególnych pojazdów, jak i środowisko gry zostały wykonane z pewną dbałością o szczegóły. Na uwagę zasługują całkiem ciekawe projekty samych maszyn.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: max 40  

Oczekiwania czytelników: 7.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do notmycar

Wymagania wiekowe notmycar

12+

Wymagania sprzętowe notmycar

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB Radeon R9 290X lub lepsza, 30 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core i3-3220 3.3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 Ti lub lepsza, 30 GB HDD, Windows 7 64-bit