Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Noitu Love 2: Devolution (PC)
OkładkaNoitu Love 2: Devolution (PC)

Noitu Love 2: Devolution PC

Niezwykle dynamiczna „chodzona bijatyka”, w której bronimy miasta przyszłości przed armią niejakiego profesora Darnacusa. Gra zaskakuje szybką i ciekawie pomyślaną rozgrywką – gracz może wyprowadzać niekończące się sekwencje ciosów, aby utrzymywać wysokie tempo akcji.

Zręcznościowe | 2D | beat 'em up

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Noitu Love 2: Devolution Premiera PC

18kwietnia2008

producent: Bifrost Entertainment wydawca: Bifrost Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Noitu Love 2: Devolution

Mortal Kombat 4

Fighting Force

Virtua Fighter 2

Noitu Love 2: Devolution to wyjątkowo szybka dwuwymiarowa „chodzona bijatyka”, w której walczymy z armiami atakującymi miasto. Autorem gry jest Joakim Sandberg, czyli Konjak. Ten niezależny deweloper zasłynął miedzy innymi platformówką The Iconoclasts.

W Noitu Love 2 przenosimy się do roku 2288. Po stu latach od wydarzeń z pierwszej części serii miasto przyszłości jest atakowane przez armię profesora Darnacusa, która pojawiła się znikąd. Na domiar złego, w metropolii dochodzi do tajemniczych zawirowań czasoprzestrzennych. W tak trudnej sytuacji może pomóc tylko Xoda Rap, gwiazda organizacji The Peacekeepers League, która dba o porządek i ochrania ludzkość.

Noitu Love 2 jest kontynuacją pierwowzoru, ale wprowadza wiele nowych elementów. Przede wszystkim, gra jest znacznie szybsza i jeszcze bardziej nieprzewidywalna. Rozgrywka polega na odpowiednim wykorzystaniu umiejętności bohaterki i utrzymania wysokiego tempa akcji. Xoda Rap potrafi wyprowadzać skomplikowane sekwencje ciosów, dzięki którym nieustannie atakuje wrogów i pozostaje w ruchu. Płynność działania przekłada się na wyższy mnożnik punktacji.

Producent gry przygotował siedem rozległych etapów. Każdy z nich zawiera po kilka walk z potężnymi bossami i setki zwykłych przeciwników. W Noitu Love 2 znajdziemy też trzy tryby rozgrywki, trzy poziomy trudności oraz mnóstwo sekretów. Wszystko to jest utrzymane w typowym dla Konjaka „pixel artowym” stylu. Rozpikselizowana grafika wygląda świetnie dzięki intensywnej palecie kolorów oraz płynnym animacjom.

Ostatnia modyfikacja 26 lipca 2012

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Noitu Love 2: Devolution: Odpowiednia dla każdego wieku.

Noitu Love 2: Devolution Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 lub lepsza)
  • 15 MB HDD
  • Windows XP