Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka New Rally-X (X360)
OkładkaNew Rally-X (X360)

New Rally-X X360

New Rally-X to remake gry, powstałej w roku 1981 dla popularnych w tamtym okresie automatów. Jednocześnie ów pierwowzór jest sequelem tytuł,u wydanego dwanaście miesięcy wcześniej.

Akcji | samochodowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

New Rally-X Premiera X360

27grudnia2006

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

New Rally-X to remake gry, powstałej w roku 1981 dla popularnych w tamtym okresie automatów. Jednocześnie ów pierwowzór jest sequelem tytuł,u wydanego dwanaście miesięcy wcześniej. Niniejsza pozycja została udostępniona posiadaczom konsoli Xbox 360 w ramach usługi Xbox Live Arcade, pozwalającej na pobieranie z Internetu rozmaitych elektroniczno-rozrywkowych produkcji za uiszczeniem odpowiedniej opłaty.

Celem użytkownika, poruszającego się niebieskim samochodzikiem, jest przemierzenie poszczególnych labiryntów. Jednocześnie pamiętać trzeba o zebraniu dziesięciu kolorowych flag, rozmieszczonych w różnych miejscach każdego poziomu. W zabawie występują także bonusy w postaci rozmaitych rodzajów chorągiewek – te specjalne podwajają zdobyty do tej pory wynik, natomiast tzw. szczęśliwe zasilają konto gracza dodatkową ilością punktów, zależną od aktualnie posiadanego poziomu paliwa.

Zadanie utrudnia patrol w czerwonym autku, ścigający gracza. Jakikolwiek kontakt z nim skutkuje utratą życia. Z tego powodu należy skrupulatnie unikać spotkania z przeciwnikiem, bądź wypuścić na jego trasie chmurę dymu. Metoda ta pozwala unieruchomić oponenta na pewien czas i bezpieczne zebrać konkretne flagi. Pamiętać powinno się, że zużycie dostępnego paliwa przed zebraniem wszystkich wyznaczonych elementów znacznie spowalnia pojazd użytkownika, czyniąc go tym samym łatwym celem dla wroga.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI New Rally-X

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

New Rally-X Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live