Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Neocron 2: Beyond Dome of York (PC)

Neocron 2: Beyond Dome of York PC

Pierwsze, oficjalne rozszerzenie do wydanej w 2002 roku gry MMORPG, zatytułowanej Neocron, z masą nowych funkcji i poprawioną grafiką.

To jest dodatek do gry Neocron.

RPG | MMO

PC Windows
Okładka Neocron 2: Beyond Dome of York (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

9października2004

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pierwsze, oficjalne rozszerzenie do wydanej w 2002 roku gry MMORPG, zatytułowanej Neocron. Najważniejszą zmianą w stosunku do oryginału jest wprowadzenie zupełnie nowego miasta, Dome of York, na które składa się 40 premierowych stref, co pod względem wielkości odpowiada poprzednikowi. Jako, że tytułowa metropolia stoi w opozycji do Neocron, w rozszerzeniu pojawiają się interesujące wątki polityczne: wszyscy gracze sprzeciwiający się rządom w oryginalnym mieście, zostają wygnani właśnie do Dome of York, w wyniku czego wzrośnie znaczenie klanów.

Autorzy wprowadzili dużą ilość poprawek do engine’u gry, który teraz wykorzystuje wszystkie dobrodziejstwa DirectX 9.0 i nowoczesnych kart graficznych. Beyond Dome of York może pochwalić się wyższą rozdzielczością tekstur, większą ilością polygonów w trójwymiarowych modelach i premierowymi efektami cieniowania. Oczywiście, zmiany te dotyczą nie tylko nowego miasta, ale także i Neocron. Autorzy chcieli w ten sposób uniknąć masowej migracji graczy i zapewnić oryginalnej metropolii stałą liczbę mieszkańców. W dodatku większe znaczenie zyskały również Pustkowia, gdzie spotkamy dużą ilość nowych lokacji, takich jak obozy, oazy, czy ruiny i to właśnie z nimi związana będzie duża ilość nowych questów. Beyond Dome of York oferuje większe możliwości w kreowaniu bohaterów, którymi przyjdzie nam poruszać się w futurystycznym świecie. Teraz decydujemy nawet o tak mało pożytecznych na pierwszy rzut oka rzeczach, jak uczesanie. Jeśli nie będzie nam ono się podobało, zawsze je można zmienić w rozrzuconych po mieście zakładach fryzjerskich. Pomyślano również o życiu codziennym. Teraz nie tylko wybieramy apartament, który stanowi miejsce wirtualnego zamieszkania, ale także wybieramy spośród 100 rodzajów mebli, które chcemy w nim zobaczyć.

Bardzo dużym plusem dodatku jest przerobiony system pomocy dla początkujących graczy. Tuż po żmudnym procesie tworzenia bohatera, każdy użytkownik przeniesie się do intuicyjnego tutoriala, w którym krok po kroku pozna wszystkie prawidła rządzące grą.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: Tysiące  

Ocena czytelników: 5,4 / 10 na podstawie 53 głosów czytelników.

Gry podobne do Neocron 2: Beyond Dome of York

Klasyfikacja PEGI Neocron 2: Beyond Dome of York

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.
Neocron Arcade: The N.M.E. Project już do dyspozycji graczy

wiadomość8 grudnia 2005

Mniej więcej dwa tygodnie temu informowaliśmy Was o grze Neocron Arcade: The N.M.E. Project, za pomocą której studio Reakktor reklamuje utrzymany w cyberpunkowym klimacie MMORPG, Neokron 2. Neocron Arcade można już pobierać za darmo z sieci - czytelników serwisu Gry-Online zapraszamy oczywiście do odwiedzin naszych serwerów.

Neocron Arcade: The N.M.E. promuje Neocron 2
Neocron Arcade: The N.M.E. promuje Neocron 2

wiadomość27 listopada 2005

Na dość nietypowy pomysł promocji swojego produktu wpadli panowie ze studia Reakktor, odpowiedzialni za stworzenie utrzymanej w klimatach cyberpunkowych gry MMORPG, Neocron 2. Otóż postanowili oni wykorzystać świat Neocron i umieścić w nim akcję Neocron Arcade: The N.M.E. Project, reklamując tym samym całe universum.

Zapowiedziano Neocron Evolution 2.1
Zapowiedziano Neocron Evolution 2.1

wiadomość2 września 2005

Konkurencja na rynku gier z gatunku MMO, czyli massively multiplayer online, jest coraz większa. Zapewne dlatego też, aby zachęcić wszystkich miłośników rozgrywek online do wkroczenia w cyberpunkowy świat produkcji zaliczanej do gatunku MMORPG, pt. Neocron 2: Beyond Dome of York, firma Reakktor Media ogłosiła właśnie, że wyda upgrade (udoskonalenie) do w/w tytułu.

Przetestuj Neocron 2 za darmo przez 10 dni
Przetestuj Neocron 2 za darmo przez 10 dni

wiadomość28 czerwca 2005

W celu zachęcenia wszystkich miłośników rozgrywek online do wkroczenia w cyberpunkowy świat produkcji zaliczanej do gatunku MMORPG, pt. Neocron 2: Beyond Dome of York, firma Reakktor Media wprowadziła możliwość darmowego przetestowania tej produkcji.

Czas na Neocron 2

wiadomość15 października 2004

Firma CDV Software poinformowała, iż na rynku ukazała się druga część gry Neocron. Jeśli lubicie mroczny klimat futurystycznych, cyberpunkowych produkcji to Neocron 2 jest chyba wart Waszej uwagi.