Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS2X360PS3
Okładka NCAA Football 11 (PS2)

NCAA Football 11

Następna odsłona cyklu o lidze futbolu amerykańskiego złożonej z drużyn uczelnianych z USA i Kanady. Wśród nowości można wymienić pojawienie się na boisku sędziów oraz usprawniony system drużynowych zwodów i akcji.

Sportowe | futbol amerykański

Okładka NCAA Football 11 (PS2)

data premiery gry:

13lip2010

X360 PS3 PS2
Kolekcja gier
Obserwuj grę

NCAA Football 11 to kolejna odsłona serii gier o futbolu amerykańskim, a konkretniej lidze uczelni wyższych z USA i Kanady. Za stworzenie produkcji odpowiada Tiburon, czyli deweloper należący do firmy Electronic Arts i specjalizujący się głównie w grach sportowych.

W kolejnej odsłonie serii NCAA Football twórcy postanowili wprowadzić kilka naprawdę istotnych zmian, o które prosili sami fani. Przede wszystkim, teraz na boisku pojawiają się sędziowie. Arbitrzy na pewno nie wejdą nam w drogę, bo zostali uzbrojeni w zaawansowane skrypty poruszania się. Sama rozgrywka została wzbogacona o kilka elementów znanych z serii Madden NFL – w tym chociażby o usprawniony system drużynowych zwodów i akcji.

Do powyższych nowości należy dodać opcję automatycznego zapisywania stanów gry, zapamiętywanie ustawień składów drużyn, rozszerzone możliwości wpływania na taktykę, nowe elementy wyposażenia (maski, hełmy, ochraniacze) i tryb skróconego sezonu ligowego. Oprócz tego rozbudowano moduł Team Builder, który pozwala na tworzenie drużyn szkół nieobecnych w grze. Autorzy dopracowali też wiele innych niedociągnięć i poprawili nieco oprawę wizualną tytułu.

W NCAA Football 11 powraca wiele elementów znanych z poprzednich części serii, czyli pokaźny zestaw uczelnianych drużyn, maskotki i cheerleaderki, czy chociażby Dynasty Mode (tryb, w którym skupiamy się na kompletowaniu drużyny).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do NCAA Football 11

Wymagania wiekowe NCAA Football 11

odpowiednia dla każdego wieku

Xbox 360 najlepiej sprzedającą się konsolą w lipcu w USA

wiadomość13 sierpnia 2010

Organizacja NPD Group ujawniła listę najlepiej sprzedających się gier i konsol w lipcu obejmującą rynek Stanów Zjednoczonych. Największą niespodzianką wydaje się być wysoka pozycja Xboksa 360 w rankingu.

X360
PS3
PS2