Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka Naval Assault: The Killing Tide (X360)
OkładkaNaval Assault: The Killing Tide (X360)

Naval Assault: The Killing Tide X360

Gra prezentująca bitwy morskie z okresu II wojny światowej, w której główną rolę odgrywają łodzie podwodne. Produkcja łączy w sobie elementy symulacji z czysto zręcznościowym podejściem.

Akcji | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Naval Assault: The Killing Tide Premiera X360

15czerwca2010

producent: Artech Digital Entertainments wydawca: 505 Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Naval Assault: The Killing Tide

Battlestations: Pacific

Carrier Command: Gaea Mission

Battlestations: Midway

Przygotowana przez kanadyjski zespół Artech Studios, mający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji gier, Naval Assault: The Killing Tide jest pozycją przeznaczoną dla osób lubiących szybką akcję oraz bitwy morskie z udziałem łodzi podwodnych.

Fabuła gry przenosi użytkowników X360 w czasy II wojny światowej i pozwala poprowadzić aliancką łódź podwodną przez ponad 30 różnych, znanych z historii oraz zmyślonych przez autorów, bitew morskich na całej kuli ziemskiej.

Produkcja łączy w sobie elementy symulacji z czysto zręcznościowym podejściem. Dzięki takiemu połączeniu gracze konsolowi mogą skupić się na prowadzeniu starć z siłami państw osi zamiast walczyć z aparaturą pokładową swojego okrętu podwodnego. Głównym celem zabawy jest niszczenie wrogich jednostek nawodnych, samolotów oraz łodzi podwodnych za pomocą karabinów oraz torped. Rozgrywka jest urozmaicona o dodatkowe etapy, które zmuszają do wykorzystywania sonaru w celu ustalenia pozycji oponentów, unikania min czy cichego przekradania się za linie wroga.

Produkcja umożliwia zarówno zabawę jednoosobową, jak i rywalizację przez sieć nawet czterem graczom w jednym z kilku standardowych trybów, znanych choćby ze strzelanin.

Twórcy starali się dostosować oprawę Naval Assault: The Killing Tide do założeń produkcji. W ten sposób walki są odpowiednio widowiskowe przy jednoczesnym zachowaniu klimatu morskich starć i wojennej otoczki.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 7.2 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Naval Assault: The Killing Tide

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.