Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka National Geographic: Herod's Lost Tomb (PC)
OkładkaNational Geographic: Herod's Lost Tomb (PC)

Herod's Lost Tomb PC

National Geographic: Herod's Lost Tomb

Gra logiczna polegająca na poszukiwaniu ukrytych w poszczególnych lokacjach przedmiotów. Pozwala zwiedzić wiele historycznych miejsc związanych z królem Herodem Wielkim.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Herod's Lost Tomb Premiera PC

18listopada2008

pudełko PL

30stycznia2009

producent: Media Art wydawca: Merscom wydawca PL: CI Games / City Interactive

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Herod’s Lost Tomb to gra logiczna opowiadająca o tajemniczych skarbach króla Heroda Wielkiego. Produkcja ta została zrealizowana we współpracy z National Geographic.

Gra pozwala wziąć udział w niesamowitej wyprawie na Środkowy Wschód i poznać tajemnice króla Heroda Wielkiego. Cała zabawa polega na odszukiwaniu skarbów ukrytych w poszczególnych lokacjach, które zaprezentowane zostały w postaci profesjonalnych zdjęć, wykonanych przez reporterów cenionego National Geographic. Na dole ekranu wyświetlane są więc nazwy rozmaitych przedmiotów, a naszym zadaniem jest wskazanie ich na bogato wyposażonych tłach. Jeśli znajdziemy wszystkie elementy jesteśmy nagradzani specjalnym ekskluzywnym materiałem filmowym, pochodzącym z programu Zaginiony Grobowiec Heroda.

Tytuł pozwala nam zwiedzić i przeczesać aż 16 zupełnie różnych miejsc. W wielu z nich weźmiemy także udział w jednej z pięciu wciągających i łatwych do opanowania mini-gierek. Liczba kosztowności i cennych przedmiotów do odkrycia jest ogromna – w sumie jest ich ponad tysiąc. Oprócz tego, autorzy przygotowali mapę całego dostępnego terenu oraz kilka dodatków, jak np. wykrywacz metalu, dzięki któremu odkryjemy najgłębiej ukryte skarby. Sporym ułatwieniem jest też latarka – podświetla ona na moment kłopotliwy przedmiot, dzięki czemu bez problemu go odszukamy.

Całość została wykonana bardzo starannie, więc oprawa audiowizualna gry może zachwycić, głównie ze względu na wspomniane już doskonałe zdjęcia zawodowych fotografów i reporterów. Pomimo tego, produkcja nie wymaga posiadania mocnych komputerów i będzie dobrze działać na nieco starszych pecetach.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Herod's Lost Tomb cena w dniu premiery: 19,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Herod's Lost Tomb

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Herod's Lost Tomb Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 50 MB HDD
  • Windows XP