Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Super Bubble Pop Xtreme (PC)

Super Bubble Pop Xtreme PC

Super Bubble Pop Xtreme to gra logiczna z elementami zręcznościowymi, wyprodukowana przez studio Green Street Software. Zasady rozgrywki zbliżone są do nieśmiertelnego Tetrisa. Bohater kierowany przez gracza musi zestawiać ze sobą różnokolorowe kule.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Super Bubble Pop Xtreme (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10kwietnia2002

20czerwca2002

pudełko PL

Super Bubble Pop Xtreme to trójwymiarowa gra zręcznościowo-logiczna, częściowo oparta na pomyśle z nieśmiertelnego Tetrisa. W grze sterujemy postacią, której zadaniem jest ułożenie losowo generowanych kolorowych kul w taki sposób, by zestawiać je w grupy po trzy. Wtedy stosik zostaje usunięty z planszy, a my dostajemy za to punkty. Oczywiście z czasem kule pojawiają się coraz szybciej, rośnie tez liczba różnych niespodzianek i dodatkowych elementów utrudniających nam życie.

Do przejścia jest ponad 150 niezwykle kolorowych poziomów o zróżnicowanym poziomie trudności, od bardzo łatwych etapów treningowych po bardzo trudne, przeznaczone dla prawdziwych mistrzów Rozgrywce towarzysz dynamiczna muzyki, a co więcej, możemy też słuchać własnych ulubionych kawałków, ponieważ Super Bubble Pop potrafi odtwarzać utwory w formacie MP3. Prawie dowolnie można zmieniać wygląd niektórych elementów gry. Do wyboru mamy pięć skórek na kolorowe kule oraz pięć różnych karnacji plansz, na których toczy się rozgrywka. Tryb dwuosobowy pozwala jednocześnie bawić się parze graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Gry podobne do Super Bubble Pop Xtreme

Wymagania wiekowe Super Bubble Pop Xtreme

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Super Bubble Pop Xtreme

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D