Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy (PC)
OkładkaNancy Drew: Warnings at Waverly Academy (PC)

Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy PC

Kolejna odsłona przygód Nancy Drew. Tym razem młoda pani detektyw wybiera się do żeńskiego internatu, by znaleźć osobę zagrażającą uczennicom.

Przygodowe | książki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy Premiera PC

9października2009

producent: Her Interactive wydawca: Her Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy

Sherlock Holmes: Przebudzenie

Post Mortem

Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy to dwudziesta pierwsza część serii gier przygodowych z detektyw Nancy Drew w roli głównej. Tym razem nasza bohaterka bada ślady tajemniczych wydarzeń, mających miejsce w prestiżowej, żeńskiej szkole z internatem.

Ktoś zmienia oceny uczennic i przyczynia się do niebezpiecznych wypadków, dotykających tegorocznych absolwentek. Nancy musi odnaleźć winowajcę i udowodnić mu popełnione czyny. W zadaniu tym pomoże jej gracz, który tak jak w poprzednich odsłonach serii, przed rozpoczęciem zabawy może zdefiniować stopień swojego doświadczenia w przygodówkach. Dzięki temu produkt dostosowuje poziom zagadek do umiejętności użytkownika i umożliwia mu bezstresową zabawę w szpiegowanie innych.

Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, poruszając się po trójwymiarowym, prerenderowanym środowisku. Większość rozgrywki toczy się w zamkniętych pomieszczeniach, ale kilkukrotnie zdarza nam się wychodzić na zewnątrz, by poszukać dowodów wokół obsypanego śniegiem internatu.

Wśród czynności, jakie musimy wykonać, by doprowadzić śledztwo do szczęśliwego finału, jest m.in. pomaganie uczennicom w projektach, bycie na bieżąco z wydarzeniami społecznymi w szkole, fotografowanie ważnych obiektów i skradanie się pod drzwiami internatu w celu podsłuchania kluczowych rozmów. Od czasu do czasu bierzemy też udział w bardziej odprężających aktywnościach, grając np. w wirtualną odmianę air hockeya.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 3.5 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy: Odpowiednia dla każdego wieku.

Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB
  • 1 GB HDD
  • Windows XP SP2/Vista