Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger (PC)
OkładkaNancy Drew Dossier: Resorting to Danger (PC)

Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger PC

Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger to kolejna gra z serii prezentującej postać popularnej pani detektyw, skierowej do graczy casualowych. Tym razem musimy rozwiązać zagadkę bomb podkładanych w kurorcie dla bogatych klientów.

Przygodowe | książki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger Premiera PC

25sierpnia2009

producent: Her Interactive wydawca: Her Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Resorting to Danger to kolejna, po Lights, Camera, Curses!, gra przygodowa typu "hidden object" firmy Her Interactive, wydana w ramach marki Nancy Drew Dossier. Tym razem wraz z Nancy Drew musimy powstrzymać tajemniczego osobnika podkładającego bomby na terenie ośrodka Redondo Spa, w którym nieprzyzwoicie bogaci klienci oddają się relaksowi i zabiegom upiększająco-odmładzającym. Wśród klienteli może jednak zapanować panika i pospiesznie opuści ośrodek jeśli nie uda nam się odnaleźć napastnika – nawet, jeśli okaże się, że bomby są zwykłym psikusem a nie realnym zagrożeniem.

Udając jednego z pracowników ośrodka prowadzimy dochodzenie, w którym wszyscy, począwszy od ekscentrycznych gości po recepcjonistę, są podejrzanymi. Naszym zadaniem jest dyskretna obserwacja i zbieranie śladów podczas spełniania różnych zachcianek klientów Redondo Spa, a także odnajdywanie i rozbrajanie bomb. Czy uda się odnaleźć tajemniczego „bombiarza” zanim ośrodek straci wszystkich klientów – rozwiązanie zagadki leży w rękach gracza.

Resorting to Danger oprócz powyższych aspektów oferuje także 6 różnych zakończeń rozgrywki w zależności od naszych postępów i działań podczas śledztwa, przyjemne graficznie otoczenia, w których rozgrywa się akcja oraz pomniejsze łamigłówki w rodzaju rozszyfrowywania zakodowanych wiadomości.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 6.8 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Nancy Drew Dossier: Resorting to Danger Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 800 MB HDD
  • Windows XP