Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Mystery Case Files: Madame Fate (PC)
OkładkaMystery Case Files: Madame Fate (PC)

Mystery Case Files: Madame Fate PC

Mystery Case Files jest serią gier przygodowo-logicznych wyprodukowanych przez znaną przede wszystkich z tytułów dla tzw. casuali, firmą Big Fish Games.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mystery Case Files: Madame Fate Premiera PC

7listopada2007

producent: Big Fish Games wydawca: Big Fish Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Mystery Case Files jest serią gier przygodowo-logicznych wyprodukowanych przez znaną przede wszystkich z tytułów dla tzw. casuali, firmą Big Fish Games.

W Mystery Case Files: Madame Fate gracz wciela się w rolę detektywa próbującego znaleźć w wesołym miasteczku niedoszłego zabójcę wróżbitki. A czasu jest bardzo niewiele, morderstwo ma mieć miejsce o północy. Na swojej drodze gracz napotka przedziwne postacie kojarzone z cyrkową rozrywką, m.in. clowna, kobiety z brodą czy siłaczy. Wszyscy oni są podejrzani, każdy ma też jakiś motyw czyniący go potencjalnym zabójcą. Jaką tajemnicę kryje szklana kula i karty tarota?

Rozgrywka w Madame Fate polega przede wszystkim na spostrzegawczości i refleksie. W czasie zabawy przechodzimy pomiędzy statycznymi lokacjami i musimy wyszukiwać na nich przedmiotów, których nazwy figurują w prawej części ekranu. Gdy nam się to uda posuwamy śledztwo do przodu. Jednakże słowa są tak sprytnie dobrane, a rysunki tak skonstruowane, aby nie było za łatwo. Dodatkowym utrudnieniem jest upływający czas, a każde nieprawidłowe kliknięcie odejmuje kilka drogocennych sekund. Oprócz tego typu zadań sporadycznie pojawia się również konieczność rozwiązania zagadek logicznych lub językowych, np. rebusy, uruchomienie jakiegoś mechanizmu lub układanie zdań z porozrzucanych liter.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Mystery Case Files: Madame Fate

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Mystery Case Files: Madame Fate Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32 MB (GeForce 3 Ti200 lub lepsza)
  • Windows 98/Me/2000/XP/