Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Nancy Drew and the Deadly Secret of Olde World Park (NDS)
OkładkaNancy Drew and the Deadly Secret of Olde World Park (NDS)

Nancy Drew and the Deadly Secret of Olde World Park NDS

Nancy Drew and the Deadly Secret of Olde World Park to pierwsza „przygodówka” stworzona z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS, która nawiązuje do bardzo popularnej w Stanach Zjednoczonych serii gier z tytułową panną detektyw w roli głównej.

Przygodowe | książki | przygodowe gry akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nancy Drew and the Deadly Secret of Olde World Park Premiera NDS

18września2007

producent: Gorilla Systems wydawca: Majesco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Nancy Drew and the Deadly Secret of Olde World Park

Hotel Dusk: Room 215

Phoenix Wright: Ace Attorney

Another Code: Two Memories

Nancy Drew and the Deadly Secret of Olde World Park to pierwsza „przygodówka” stworzona z myślą o przenośnej konsoli Nintendo DS, która nawiązuje do bardzo popularnej w Stanach Zjednoczonych serii gier z tytułową panną detektyw w roli głównej.

Tym razem Nancy Drew zajmie się poszukiwaniem Thaddeusa Belmonta – miliardera, który zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach. Bogacz przepadł jak kamień w wodę na kilka dni przed otwarciem wakacyjnego kurortu Olde World, mającego podnieść turystyczne znaczenie małego, amerykańskiego miasteczka River Heights. Twoim zadaniem będzie rozwikłanie tej zagadki, obfitującej – jak zwykle – w nieprzewidziane wydarzenia oraz zwroty akcji.

Gra składa się z kilkunastu rozdziałów, w których Nancy Drew musi wykonać określone czynności, przybliżające ją do rozwiązania zagadki. Stworzony przez studio Gorilla Systems Co. program nie odbiega pod tym względem od innych produkcji tego typu, dlatego też kluczowe dla sprawy staną się dyskusje z napotkanymi bohaterami niezależnymi (można wybrać ton w jakim zwracamy się do rozmówcy, co ma niebagatelne znacznie dla przebiegu konwersacji), kolekcjonowanie przedmiotów oraz poszukiwanie dowodów. Autorzy pokusili się również o kilka mini-gier zręcznościowych. Jedną z nich będzie śledzenie wybranej postaci, polegające na ukrywaniu się w ciemnych zaułkach.

Nancy Drew and the Deadly Secret of Olde World Park korzysta z dobrodziejstw obu ekranów konsoli Nintendo DS. Za pomocą rysika uzyskamy dostęp do inwentarza, mapy oraz zebranych dowodów. Dotykowy ekran służy też do odblokowywania zawartych w programie mini-gier.

Ostatnia modyfikacja 18 kwietnia 2008

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Nancy Drew and the Deadly Secret of Olde World Park

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.