Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Mystery Case Files: Ravenhearst (PC)
OkładkaMystery Case Files: Ravenhearst (PC)

Mystery Case Files: Ravenhearst PC

Trzecia część gier przygodowo-logicznych z serii Mystery Case Files dedykowanej tzw. „niedzielnym graczom” pozwala wcielić się graczom w rolę detektywa próbującego rozwikłać zagadkę starego domostwa.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mystery Case Files: Ravenhearst Premiera PC

15grudnia2006

producent: Big Fish Games wydawca: Big Fish Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Trzecia część gier przygodowo-logicznych z serii Mystery Case Files dedykowanej tzw. „niedzielnym graczom” pozwala nam wcielić się w rolę detektywa próbującego rozwikłać zagadkę starego domostwa. Posiadłość Ravenhearst od dziesiątek lat otacza zła sława. Dzieją się tam dziwne i niewytłumaczalne rzeczy, do poznania których niezbędne jest posiadanie dziennika jej niegdysiejszej mieszkanki, Emmy Ravenhearst, a ten oczywiście zaginął. W miarę czynionych postępów i znajdowania kolejnych stronnic dziennika otwiera się przed nami prawdziwa historia wydarzeń. Zadanie jednak nie jest łatwe. Na zbadanie i przeszukanie czekają tuziny pokoi, sprytnie skrywających swoje tajemnice.

Zasadniczo tytuł ten składa się z szeregu mini-gier wymagających przede wszystkim logicznego myślenia, dobrej znajomości języka angielskiego oraz refleksu i spostrzegawczości. W każdej lokacji musimy bowiem w określonym czasie odnaleźć szereg sprytnie wkomponowanych w tło przedmiotów, których lista znajduje się z prawej strony ekranu. Każdy kolejny odnaleziony oznacza postęp w śledztwie. Ponadto autorzy przygotowali pokaźną ilość zagadek-kalamburów, gdzie m.in. konieczne staje się ułożenie określonych słów czy zdań z danych liter.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Mystery Case Files: Ravenhearst

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Mystery Case Files: Ravenhearst Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600 MHz
  • 128 MB RAM
  • akcelerator 3D
  • Windows 98/ME/2000/XP/Vista