Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Mystery Case Files: Prime Suspects (PC)
OkładkaMystery Case Files: Prime Suspects (PC)

Mystery Case Files: Prime Suspects PC

Mystery Case Files: Prime Supspects to gra przygodowa z elementami logicznymi, wyprodukowana przez studio Big Fish Games. Gracz wciela się w detektywa, który próbuje odnaleźć diament skradziony ze smithsoniańskiego Muzeum Historii Naturalnej.

Przygodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mystery Case Files: Prime Suspects Premiera PC

6kwietnia2006

producent: Big Fish Games wydawca: Big Fish Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Mystery Case Files: Prime Suspects

Still Life

Post Mortem

Delaware St. John Volume 2: The Town With No Name

Mystery Case Files: Prime Suspects to druga odsłona niezwykle popularnej w Ameryce Półncnej serii gier przygodowo-logicznych. Wyprodukowała ją firmą Big Fish Games, znana przede wszystkich z tytułów dla tzw. casual playerów.

Ze Smithsonianskiego Muzeum Historii naturalnej ktoś skradł wielki, ważący ponad czterdzieści pięć karatów diament królowej. Zadaniem gracza, wcielającego się w detektywa, jest oczywiście jego odnalezienie. Jednakże nie będzie to łatwe zadanie. Musi on sprostać wyzwaniom stawianym przez dwadzieścia dwa poziomy zawierające łącznie dwadzieścia dziewięć lokacji. Na każdej planszy czeka wyzwanie i dziesiątki wskazówek, prowadzących do odpowiedzi na pytanie - kto mógłby dopuścić się tak haniebnego czynu, jak kradzież królewskiego klejnotu?

Rozgrywka w Prime Suspects nie odbiega w żadnym stopniu od tego co widzieliśmy w poprzedniej części serii - Mystery Case Files: Huntsville, a zatem bazuje przede wszystkim na spostrzegawczości, refleksie i logicznym myśleniu. W czasie zabawy przechodzimy pomiędzy statycznymi lokacjami i musimy wyszukiwać na nich przedmiotów, których nazwy figurują w prawej części ekranu. Gdy nam się to uda posuwamy śledztwo do przodu. Jednakże słowa są tak sprytnie dobrane, a rysunki tak skonstruowane, aby nie było za łatwo. Dodatkowym utrudnieniem jest upływający czas, a każde nieprawidłowe kliknięcie odejmuje kilka drogocennych sekund. Oprócz tego typu zadań sporadycznie pojawia się również konieczność rozwiązania zagadek logicznych lub językowych, np. rebusy, uruchomienie jakiegoś mechanizmu lub układnie zdań z porozrzucanych liter.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Mystery Case Files: Prime Suspects

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Mystery Case Files: Prime Suspects Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600 MHz
  • 128 MB RAM
  • akcelerator 3D
  • Windows 98/ME/2000/XP/Vista