Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Delaware St. John Volume 2: The Town With No Name (PC)
OkładkaDelaware St. John Volume 2: The Town With No Name (PC)

Delaware St. John Volume 2: The Town With No Name PC

Druga część serii gier przygodowych opowiadających o śledztwach tytułowego detektywa Delaware’a. Tym razem, wraz ze swoją partnerką Kelly Bradford musi on stawić czoło o wiele mroczniejszej i złowrogiej tajemnicy, niż to miało miejsce w części pierwszej.

Przygodowe | horror

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Delaware St. John Volume 2: The Town With No Name Premiera PC

17grudnia2005

producent: Big Time Games wydawca: Big Time Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Delaware St. John Volume 2: The Town With No Name

Still Life

Post Mortem

Agatha Christie: Peril at End House

Druga część serii gier przygodowych opowiadających o śledztwach tytułowego detektywa Delaware’a. Tym razem, wraz ze swoją partnerką Kelly Bradford musi on stawić czoło o wiele mroczniejszej i złowrogiej tajemnicy, niż to miało miejsce w części pierwszej. Jak wiedzą fani Delaware’a, nasz bohater posiada niezwykłe umiejętności paranormalne, które pozwalają mu widzieć pewne sceny z przeszłości i przyszłości – i to właśnie one, a dosłownie mówiąc, dziwne wizje pojawiające się w jego umyśle, prowadzą go do małego miasteczka położonego głęboko w lesie na północy stanu Maine. Miejscowość ta nie posiada nazwy i od chwili, gdy przed dwudziestu laty jej mieszkańcy dosłownie zniknęli w przeciągu jednej nocy, pozostaje opuszczona. Celem działań obu bohaterów jest odkrycie sekretów tej osady ludzkiej oraz tajemnicy feralnej nocy sprzed dwóch dekad.

Zasadniczo, ta część nie różni się niczym od poprzedniej, zarówno audiowizualnie jak i jeżeli chodzi o styl rozgrywki. Wszytko obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a zabawa polega głównie na eksplorowaniu kolejnych lokacji, zmaganiu się z problemami logicznymi, czy kompletowaniu dowodów rzeczowych. W dochodzeniu prawdy niebagatelną rolę odgrywają zdolności głównego bohatera, dzięki którym odczytuje przesłania dusz mieszkańców miasta, a także może zadawać im pytania (trafnie zadane pytanie przynosi potrzebne odpowiedzi). Ponadto, z pomocą przychodzą zwykłe umiejętności dedukcji Delaware’a oraz nowoczesna technika w postaci urządzenia kieszonkowego VIC (Voice/Imagery Communicator), które umożliwia komunikację z jego asystentką, a także może posłużyć jak aparat lub magnetofon do zapisu dźwięku.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 3,1 / 10 na podstawie 49 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Delaware St. John Volume 2: The Town With No Name: 16+

Delaware St. John Volume 2: The Town With No Name Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600 MHz
  • 256MB RAM
  • karta grafiki 8 MB
  • Windows 2000/XP