Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePS4SwitchPC
Okładka My Riding Stables: Life with Horses (PS4)

Moja stadnina: Życie z końmi

My Riding Stables: Life with Horses | My Riding Stables: Your Horse Breeding

Przygodowa gra symulacyjna z elementami zręcznościowymi, w której zajmujemy się podupadłą stadniną. Do naszych zadań należy kompleksowa opieka nad końmi oraz budżetem naszego przedsięwzięcia, a także branie udziału w wyścigach i wyzwaniach jeździeckich.

Symulacje | ekonomiczne | elementy strategiczne | zwierzęta | jeździectwo

Okładka My Riding Stables: Life with Horses (PS4)

producent: Independent Arts

wydawca: familyplay

data premiery gry:

2sie2018

PS4

13lis2018

Switch

16lis2018

PC

My Riding Stables: Life with Horses (tyt. w wersji PC My Riding Stables: Your Horse breeding) to przygodowa gra symulacyjna z elementami zręcznościowymi, w której gracze zarządzają stadniną oraz szkółką jeździecką. Deweloperem tytułu jest niemiecka firma Kalypso Media, która od lat specjalizuje się w wydawaniu gier strategicznych. Najbardziej znaną marką w katalogu spółki jest Tropico.

Mechanika

W trakcie rozgrywki wcielamy się w opiekuna podupadłej stadniny i szkółki jeździeckiej. Naszym zadaniem jest odbudowa reputacji tego miejsca, a także rozwój prowadzonej w nim hodowli koni. Akcja została przedstawiona w trzech wymiarach. Gracze mogą swobodnie przemieszczać się pomiędzy różnymi zabudowaniami kompleksu. Znajdziemy w nim stajnie, wybieg, dom gościnny, lecznicę, tereny rekreacyjne, a także liczne trasy jeździeckie.

Podczas zabawy z My Riding Stables: Life with Horses decydujemy o rozwoju naszej hodowli, krzyżując ze sobą posiadane konie (w sumie dostępne jest ponad sto kombinacji różnych cech zewnętrznych zwierząt), które następnie możemy sprzedać, zyskując fundusze na dalszą działalność. Do naszych zadań należy także indywidualna opieka nad rumakami, która została przedstawiona w formie minigier. Możemy np. umyć je z pomocą węża z wodą lub dokładnie wyczyścić i wyszorować ich podkowy. W trakcie rozgrywki nie możemy zapomnieć także o aspektach czysto biznesowych, które sprowadzają się zarządzania budżetem oraz zakupów niezbędnych narzędzi itd.

Poza zadaniami menedżerskimi w każdej chwili możemy wsiąść na siodło i pomknąć w dal na końskim grzbiecie. Twórcy udostępnili 9 tras przełajowych, a także możliwość wzięcia udziału w wyścigach z innymi jeźdźcami lub w próbach na torach przeszkód.

Kwestie techniczne

Oprawa audiowizualna My Riding Stables: Life with Horses bliższa jest typowym produkcjom mobilnym niż grom przeznaczonym na dedykowane gamingowe platformy. Modele postaci oraz otoczenia są kolorowe, ale niezwykle proste, Tytuł pozbawiony jest także bardziej zaawansowanych efektów graficznych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Moja stadnina: Życie z końmi

Wymagania wiekowe My Riding Stables: Life with Horses

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Moja stadnina: Życie z końmi

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki Intel HD 4400 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7/8/10

Switch
PS4
PC