Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneNDS
Okładka My Make-Up (NDS)
OkładkaMy Make-Up (NDS)

My Make-Up NDS

Gra opracowana z myślą o dziewczynkach, umożliwiająca zapoznanie się z różnymi technikami makijażu. Upiększamy wirtualne piękności, decydując się na puder, szminkę i inne ciekawe preparaty.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

My Make-Up Premiera NDS

31października2008

producent: Oxygen Games wydawca: Oxygen Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

My Make-Up to niezbyt skomplikowana produkcja, opracowana z myślą o najmłodszych przedstawicielkach żeńskiej części społeczeństwa. Jest to razem jedna z gier z serii My Games, reprezentowanej też przez My Dress-Up oraz My Secret Diary. Jedyną platformą docelową dla My Make-Up jest konsola Nintendo DS.

Omawiana produkcja oferuje swoim odbiorcom możliwość bliższego zapoznania się z różnymi technikami makijażu. Jedną z głównych atrakcji gry jest oczywiście możliwość upiększania wirtualnych twarzy widocznych na ekranie dziewczynek. Oznacza to między innymi konieczność korzystania z różnego rodzaju pudrów, szminek i innych preparatów. W miarę swoich postępów dziewczynki nagradzane są nieznanymi do tej pory obiektami, a także nowymi kolorami. Co ciekawe, przewidziano opcje przygotowywania makijażu na specjalne okazje, jak chociażby przyjęcia czy wesela.

Rozgrywka urozmaicana jest między innymi poprzez możliwość otrzymywania i wysyłania wiadomości tekstowych, odwiedzania znajomych z wykorzystaniem opcji bezprzewodowej komunikacji czy zapraszania ich do własnego domu. W zabawach multiplayer maksymalnie może brać udział czterech graczy.

My Make-Up jest częściowo kompatybilny z innymi tytułami z tej serii. Po przygotowaniu odpowiedniego makijażu dzięki grze My Dress-Up można zająć się opracowaniem stosownego do danej okazji ubioru. My Secret Diary umożliwia z kolei zapisanie wszystkich postępów w wirtualnym pamiętniku. Oprawa wizualna My Make-Up jest bardzo uproszczona. Na uwagę zasługuje jednak bardzo czytelny interfejs użytkownika, zakładający częściowe wykorzystywanie ekranu dotykowego konsoli DS.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI My Make-Up

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.